FDX

( ilość produktów: 2 )

Odzież rowerowa FDX

Szukasz najlepszej odzieży rowerowej zaprojektowanej z myślą o potrzebach prawdziwych profesjonalistów? Poznaj wyjątkową kolekcję produktów FDX Sports, na którą składają się niezwykle wytrzymałe, idealnie dopasowane do anatomicznej budowy ciała sportowca, dobrze wentylowane, wykonane z oddychających materiałów stroje triathlonowe i kolarskie. 

Wśród produktów, jakie oferuje sklep dla triathlonistów tricentre.pl, znajdziesz jednoczęściowe stroje triathlonowe wykonane z nylonu i elastanu, wyposażone w antybakteryjną wkładkę, a w wybranych przypadkach, również w pojemne kieszenie na batony energetyczne lub innego rodzaju odżywki dla sportowców.

Dysponujemy strojami męskimi dostępnymi w kilku wersjach kolorystycznych i w wielu popularnych rozmiarach. Stroje marki FDX Sport charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości wykonania i mogą być doskonałą alternatywą dla innych markowych produktów odzieżowych dedykowanych miłośnikom triathlonu. Zapoznaj się z kolekcją produktów FDX Sports i zamów strój do triathlonu o odpowiadającym Ci stylu wykonania

pixel