Żele energetyczne z kofeiną

( ilość produktów: 32 )

Żele energetyczne z kofeiną – odpowiednia suplementacja na czas treningu lub zawodów

Energia ma to do siebie, że w czasie wysiłku zaczyna się sukcesywnie kończyć. Nawet duży, energetyczny posiłek przed treningiem czy zawodami może nie wystarczyć, aby utrzymać siły do samej mety. W takich przypadkach niezbędne jest sięgnięcie po produkty, zapewniające odpowiednią dawkę kalorii i wpływające korzystnie na siłę zawodnika. Dostępne u nas żele energetyczne z kofeiną to świetny i smaczny sposób, na błyskawiczne doładowanie organizmu i osiąganie najlepszych wyników.

Żele energetyczne z kofeiną z naszego asortymentu to produkty zdrowe, przeznaczone do suplementowania dorosłych sportowców profesjonalistów i amatorów. Nadają się jako uzupełnienie diety treningowej na czas zawodów i treningów, są wygodne w użyciu i szybkie w działaniu. Co ważne, ich skład został przebadany przez lekarzy i nie ma żadnego przeciwskazania do ich użycia.

Dlaczego żele energetyczne to dobre rozwiązanie?

Ważne jest to, że żele energetyczne błyskawicznie uwalniają pozytywne pokłady kalorii, umożliwiając organizmowi nabranie sił i możliwość dalszego biegania, jechania na rowerze czy innych aktywności. Są wygodnie w korzystaniu. Zamknięte w niewielkiej tubce, są zabezpieczone przed wypłynięciem w trakcie aktywności fizycznej. Z kolei po otwarciu bez żadnego problemu je zjesz, bez konieczności zatrzymywania się.

Dostępne w naszym asortymencie żele energetyczne z kofeiną mają dawkę tej energetycznej substancji, która zapewnia napływ sił do mięśni. Jednocześnie dawka ta jest na tyle bezpieczna, że nie wpływa negatywnie np. na pracę serca czy innych organów.

Jakiego rodzaju żele energetyczne możemy Ci zaoferować?

Posiadamy między innymi żele energetyczne cytrynowe czy o smaku coli. Różnorodność smaków na pewno będzie Ci sprzyjać. Zaletą naszych produktów jest nie tylko smak, ale też duża zawartość wody, składników mineralnych, owoców i wspomnianej wcześniej kofeiny. Pochodzą od tak cenionych producentów jak SQUEEZY, co sprawia, że możesz z nich korzystać bez żadnych obaw!

pixel