COMPRESSPORT

( ilość produktów: 418 )

Compressport – postaw na największy w Polsce wybór skarpet i odzieży kompresyjnej!

Uprawianie sportu wymaga nie tylko świetnego przygotowania kondycyjnego, psychologicznego, ale też odpowiedniego sprzętu. Jeżeli uprawiasz bieganie lub triathlon, potrzebujesz zaawansowanych technologicznie butów, ubrań i bielizny. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy elementy wyposażenia sportowca od Compressport – cenionej firmy, która przygotowuje ubrania dla profesjonalistów i amatorów.

Marka Compressport to synonim nowej generacji odzieży sportowej o unikalnych właściwościach. Odzież kompresyjna tej szwajcarskiej marki wpływa na poprawę krążenia krwi wewnątrz mięśni, co przekłada się na mniejsze zmęczenie i większą wydajność działania mięśni w czasie wysiłku fizycznego.

Czym jest odzież kompresyjna i dlaczego powinieneś ją stosować?

Odzież kompresyjna to także mniejsza ilość mikrourazów powodowanych przez wstrząsy i wibracje, jakim poddawane są mięśnie w czasie wysiłku fizycznego, a tym samym szybsza regeneracja potreningowa. Dodatkowo, stosując specjalnie ogrzewane opaski kompresyjne na nogi i ręce, chronimy mięśnie przed szybkim wychłodzeniem, a to przekłada się na większą wydajność ich działania podczas treningu lub w czasie zawodów sportowych.

Co składa się na odzież kompresyjną? To przede wszystkim specjalistyczne koszulki kompresyjne, spodenki kompresyjne, ale także zaawansowana technologicznie bielizna i nakrycia na głowę. Stosując tego rodzaju elementy możesz skutecznie odbyć trening nawet w trudniejszych warunkach, pokonując kolejne bariery swoich umiejętności i ograniczeń własnego ciała.

Jakie produkty marki Compressport znajdziesz w naszym asortymencie?

Nasz sklep oferuje wyłącznie najlepsze produkty, przetestowane przez użytkowników, cechujące się świetnymi opiniami sportowców. Z tego względu posiadamy bardzo szeroki wybór elementów ubioru od szwajcarskiego producenta, stawiając na indywidualizm i chęć wyróżnienia się każdego sportowca. Z tego względu na liście przygotowanej przez nasz sklep triathlonowy znajdziesz między innymi takie produkty jak bluza o różnym przeznaczeniu, spodenki, koszulka, pas biegowy, opaska na głowę czy podkolanówki i skarpety Compressport.

Dlaczego warto z nich skorzystać? Skarpety kompresyjne, opaski kompresyjne R2V2, rękawki kompresyjne czy innego rodzaju ubrania od Compressport wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają skórze możliwość oddychania nawet w trudniejszych warunkach. Są przygotowane w taki sposób, aby nie krępować ruchów, niwelując przy tym mikrourazy i przetarcia, spowodowane np. przez szwy koszulki czy spodenek. Dzięki temu będą świetnym wyposażeniem dla osób, które trenują triathlon, kolarstwo czy bieganie. Zwiększają możliwość organizmu, poprawiając jego wydolność i zdolność do regeneracji.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym doboru odpowiedniego rozmiaru odzieży od Compressport. Dzięki temu na pewno odpowiednio dobierzesz wielkość koszulki czy spodenek. To kluczowe przy zachowaniu odpowiednich parametrów pracy produktu i spełniania jego funkcji w tym m.in. odprowadzania wilgoci z ciała zawodnika.

Mamy pewność, że najwyższa jakość oferowanej odzieży spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli masz pytania dotyczące naszych produktów, ich zastosowania i przeznaczenia – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczoną firmą, która zna potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu możemy pomóc Ci w doborze odpowiednich akcesoriów, wskazując na ich największe zalety. Zależy nam na Twojej satysfakcji. Życzymy udanych zakupów i samych sukcesów na trasach!

pixel