Okulary MTB - na rower górski

( ilość produktów: 245 )

Okulary rowerowe MTB – postaw na pełną ochronę oczu w trakcie jazdy po bezdrożach!

Jesteś fanem lub fanką poruszania się rowerem po górskich, wyboistych i nierównych drogach? Okulary rowerowe MTB z naszego asortymentu to wybór idealny dla Ciebie! Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju elementów osłaniających oczy, które przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów ceniących sobie jakość każdej rowerowej podróży. Dlaczego warto postawić właśnie na nasze okulary na rower MTB?

Jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem oferującym wysokiej klasy elementy wyposażenia wymagających sportowców. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi ubrania różnego rodzaju, buty, suplementy diety, a także okulary rowerowe, w tym wspomniane okulary MTB.

Czym charakteryzują się okulary rowerowe MTB?

Przede wszystkim okulary na rower górski muszą być wytrzymałe. Mogą być poddawane bardzo dużym obciążeniom w trakcie offrodowej jazdy jednośladem górskim. Kurz, pył, zmienna pogoda i kamienie są tam na porządku dziennym. Gogle dla fanów MTB mają więc wzmocnione szkła, o bardzo grubej budowie. Są oparte na wytrzymałych tworzywach, które nie pękają pod wpływem intensywnej eksploatacji.

Dodatkowo świetnie trzymają się kształtu głowy i nie spadają nawet przy dużych drganiach. Okulary rowerowe MTB posiadają również filtr przeciwsłoneczny z mocną ochrona przed słońcem, a także kształt w pełni osłaniający oczy.

Dlaczego warto mieć okulary na rower górski?

Przede wszystkim okulary rowerowe MTB ochraniają przed promieniami słonecznymi. Dzięki temu ograniczają ryzyko oślepienia zawodnika i – co za tym idzie – ewentualne ryzyko utraty koordynacji ruchowej, co mogłoby doprowadzić do upadku.

Poza tym okulary na rower MTB osłaniają też oczy przed kurzem, pyłem, piaskiem oraz wiatrem. Są idealne do używania zarówno w dni słoneczne, jak i pochmurne. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą okulary rowerowe MTB fotochromowe, które dostosowują zakres osłony przed słońcem do natężenia promieni, a jednocześnie skutecznie zabezpieczają oczy przed czynnikami zewnętrznymi. Nie ograniczają też widoczności!

Jakiego rodzaju okulary rowerowe MTB mamy w ofercie?

W naszym asortymencie mamy różnego rodzaju okulary rowerowe MTB, które będą idealnym rozwiązaniem dla osób zawodowo uprawiających kolarstwo górskie, ale też dla każdego, kto ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy. Oferujemy produkty takich marek jak RUDY PROJECT, TIFOSI czy RONHILL. Posiadamy okulary MTB damskie oraz męskie, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wybrednych Klientów. Znajdziesz u nas m.in. wiele wersji kolorystycznych okularów i elementów posiadających zróżnicowany kolor szkieł.

Wszystkie okulary objęte są gwarancją jakości producenta i spełniają surowe kryteria dotyczące bezpieczeństwa i jakości. Jesteśmy pewni, że sprawdzą się w górach i w lasach. W razie pytań związanych z prezentowaną ofertą – pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych Klientów. Życzymy udanych zakupów!

pixel