GATO

( ilość produktów: 12 )

Odblaski i szelki odblaskowe na rower marki GATO

O ile ścieżki do biegania i szlaki rowerowe za dnia nie skrywają żadnych tajemnic, tak o zmroku zamieniają się w otchłań pełną (niemiłych) niespodzianek. Wówczas nawet najlepsze buty sportowe czy odzież funkcyjna nie będzie w stanie zapewnić swojemu właścicielowi maksymalnej ochrony. Na szczęście z pomocą przychodzą odblaskowe szelki GATO. Niezastąpione dla biegaczy, rowerzystów, a także wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie maksymalną widoczność podczas korzystania z dróg i chodników wieczorową porą.

Oferowane w naszym sklepie szelki odblaskowe skutecznie poprawiają bezpieczeństwo i komfort bycia uczestnikiem ruchu drogowego - tuż po zmroku. W asortymencie posiadamy dwuramienne kamizelki wyposażone w 8 diod LED, które działają w kilku trybach do wyboru. Te regulowane szelki odblaskowe na rower i do biegania nie wymagają użycia baterii, ponieważ ich ładowanie odbywa się poprzez kabel USB dołączony do zestawu.

W ofercie posiadamy także praktyczne oświetlenie biegowe na przód i tył Gato Sports, które nie dość, że zapewnia maksymalną widoczność to dodatkowo oświetla drogę, dzięki czemu może być bezpiecznie używane – nawet w lesie. Uzupełnieniem asortymentu jest lekka i wygodna w użyciu opaska, którą można zakładać zarówno na nogę, jak i ramię. Posiada uniwersalny, regulowany rzepami rozmiar, dzięki czemu można ją swobodnie dopasować do własnych preferencji.

Niezależnie od tego, czy trenujesz rekreacyjnie, czy zawodowo, wybierz szelki GATO i zapewnij sobie maksymalną widoczność – w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.

pixel