Okulary pływackie - męskie, damskie

( ilość produktów: 125 )
12

Wszechstronne okulary pływackie – pełen komfort podczas uprawiania sportu

Pływanie w basenie może powodować niekiedy dyskomfort i podrażnienia oczu. Związane jest to z samym działaniem wody, a także chloru, który ma za zadanie oczyścić nieckę z wszelakich drobnoustrojów, szkodliwych dla naszej skóry. Aby osłonić oczy przed tą substancją, stosuje się okulary pływackie. Najlepsze produkty znajdziesz w naszym asortymencie.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy artykuły dla sportowców, które cechują się najwyższą jakością wykonania, atrakcyjną ceną i komfortem użytkowania. Zostały stworzone z myślą zarówno o amatorach, jak i profesjonalistach startujących w zawodach na co dzień.

Po co stosuje się okulary do pływania?

Dla zapewnienia większego komfortu podczas pływania w basenach z mocno chlorowaną wodą nasz sklep dla triathlonistów przygotował bogaty wybór wysokiej klasy okularów pływackich. Stosując markowe okulary do pływania masz pewność, że w wysokim stopniu zabezpieczą one Twoje oczy przed drażniącym działaniem wody i jednocześnie zapewnią Ci dobrą widoczność w każdych warunkach termicznych i pogodowych.

Co jednak istotne, okulary basenowe mogą służyć także jako okulary do wody otwartej. W ten sposób ograniczysz ryzyko podrażnienia spojówki, co mogłoby doprowadzić do utrudnienia w widoczności. Zmniejszysz też ryzyko kontaktu oka z nieczystościami, które zawsze w wodzie mogą się znaleźć.

Dla kogo przeznaczone są dostępne u nas okulary pływackie?

Okulary pływackie z naszej oferty to sprzęt wszechstronny. Zastosowanie znajdą u zawodowych i amatorskich pływaków, którzy chcą zainwestować w wygodne i skuteczne okulary basenowe. Sprawdzą się również jako wyposażenie triathlonistów startujących na wodach otwartych na różnych dystansach.

Poza tym posiadamy także małe okularki pływackie. Służą one jako okularki do pływania dla dzieci w celu nauki. Twoje pociechy dużo chętniej nauczą się pływać, jeżeli nie będą czuły dyskomfortu i podrażnienia oczu.

Poznaj nasze okulary na basen i nie tylko!

W naszej ofercie mamy okulary pływackie męskie, damskie i dla dzieci. To najwyższa jakość wykonania, potwierdzona pełną gwarancją producenta. Nasz wybór cechuje wszechstronność oraz trwałość na wiele sezonów. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Prezentowane okulary do pływania wyposażone są w specjalny system, który przeciwdziała parowaniu szkiełek od wewnątrz. Na stronach naszego sklepu znajdziesz znane i cenione przez triathlonistów okulary pływackie marki ZOOGS, Finis i Blueseventy. Okulary wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dużą trwałością i wysokim poziomem oferowanej wygody użytkowej. Wybierz okularki w odpowiadającym Ci kształcie i kolorze.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu, jeżeli masz pytania dotyczące prezentowanych okularów. Pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych Klientów, wskazując im najlepsze produkty, dostosowane do ich codziennego zapotrzebowania treningowego.

pixel