Okulary rowerowe i kolarskie - męskie, damskie

( ilość produktów: 283 )

Wysokiej klasy okulary rowerowe – jakość, która pozwoli Ci jeździć w komfortowych warunkach

Jazda na rowerze to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego i dobra propozycja dla osób, które chcą zacząć uprawiać sport w bardziej profesjonalnym wydaniu. Jeśli jeździsz na rowerze, uprawiasz triathlon lub jesteś profesjonalnym kolarzem, sklep dla triathlonistów tricentre.pl ma dla Ciebie doskonałej jakości okulary rowerowe wyposażone w soczewki lustrzane, transparentne i fotochromowe. Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Okulary rowerowe pełnią wiele istotnych funkcji. Wspierają zawodników w czasie jazdy, chroniąc przed słońcem, deszczem, wiatrem czy owadami. To klucz do jazdy w różnych warunkach. Z tego względu powinieneś zawsze mieć je przy sobie!

Dlaczego okulary rowerowe to odpowiedni wybór dla każdego?

Niezależnie od tego czy jeździsz po lesie swoim MTB, ścigasz się w peletonie, wolisz samotne szosowe wypady czy jesteś triathlonistą – okulary rowerowe to obowiązkowy element Twojego wyposażenia. Powinieneś sięgać po nie, aby chronić oczy przed intensywnym słońcem i nie tylko. Świetnie sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych, redukując zmęczenie oczu.

Poza tym okulary rowerowe są lekkie, komfortowe w użytkowaniu i bardzo wytrzymałe. Jeżeli nawet poruszasz się po ciężkich trasach szutrowych to specjalnie zaprojektowane okulary dla kolarzy powinny wytrzymać to obciążenie i zawsze być dla Ciebie wsparciem.

Jakie okulary na rower będą dla Ciebie najlepsze?

Okulary na rower możesz dobrać pod względem kształtu i koloru, a także użyteczności. Dopasuj oprawki do swoich potrzeb, zwróć też uwagę na ich możliwości (np. wbudowany zakres filtracji czy powłokę fotochromową).

W naszym asortymencie mamy okulary rowerowe takich firm jak Rudy Project, Tifosi czy Ronhill. Zapewniają one wszechstronny wybór i najwyższą jakość, niezależnie od potrzeb. Na pewno znajdziesz produkt, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby.

Okulary rowerowe z naszej oferty – postaw na jakość i skuteczność

Posiadamy okulary kolarskie damskie i męskie, w różnych wariantach kolorystycznych i typach. Znajdziesz u nas okulary rowerowe szosowe, okulary rowerowe MTB, a także różnego rodzaju okulary rowerowe fotochromowe.

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po ergonomiczne okulary rowerowe z dopasowanymi, wytrzymałymi oprawkami i soczewkami przezroczystymi, czarnymi lub kolorowymi. Mamy samoczynnie przyciemniające się soczewki fotochromowe (im jaśniejsze światło, tym szkła stają się ciemniejsze) oraz soczewki lustrzane, dostępne w bogatym wyborze atrakcyjnych kolorów. Soczewki standardowo wyposażone są w powłokę polaryzacyjną, która eliminuje refleksy świetlne, a także w filtr UV, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Zapoznaj się z naszą ofertą na lustrzane i fotochromowe okulary rowerowe. Zamów model w odpowiadającej Ci wersji kolorystycznej czy rozmiarowej i nie martw się o ochronę oczu.

pixel