O marce Zerod

2023-07-05
O marce Zerod

Marka Zerod bardzo szybko zdobyła dużą renomę i cieszy się uznaniem nie tylko wśród profesjonalnych sportowców, ale i triathlonistów-amatorów. Firma stworzona przez dwóch francuskich zawodników startujących w przeszłości z powodzeniem w zawodach na całym świecie, dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, została przyjęta z ogromnym entuzjazmem, a jej produkty są często widoczne na podiach największych imprez.

O najwyższej jakości strojów triathlonowych świadczy fakt, że Zerod współpracuje z topowymi kadrami narodowymi takimi jak Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Kanada. Dzięki temu francuski brand może szczycić się wydatną pomocą w zdobyciu ośmiu medali Igrzysk Olimpijskich przez reprezentantów wspomnianych krajów. Co istotne, w szerokim asortymencie marki znajduje się nie tylko profesjonalny sprzęt dla zawodowców, ale również początkujących i średnio zaawansowanych. Wszystko dzięki temu, że stroje do triathlonu marki Zerod można podzielić na trzy kategorie:

  • Start – pełen komfort i bardzo dobre wsparcie dla początkujących triathlonistów. To dobry wybór również dla tych zawodników, którzy pierwsze starty mają już za sobą. Jeśli chodzi o dystanse, producent zaleca ich stosowanie do dystansu ½ IM.
  • Racer – wysokiej jakości odzież dla triathlonistów dla absolutnie każdego! Bez obaw można ją stosować na dowolnym dystansie.
  • Elite – najbardziej zaawansowane technologie w połączeniu z ultraszybkimi tkaninami zapewniającymi najwyższą wydajność. Ta seria jest przeznaczona na każdy dystans.

W ofercie można znaleźć nie tylko stroje triathlonowe, ale i pianki. Są oparte o legendarny neopren Yamamoto, charakteryzują się bardzo dobrą wypornością i różnym poziomem elastyczności, w zależności od poziomu zaawansowania. Szeroki wybór pozwala dobrać produkt skrojony idealnie pod umiejętności pływackie, potrzeby zawodnika, a także dystans. Pianki triathlonowe Zerod to ścisła światowa czołówka. Gwarantują 100% komfortu i wsparcia, a ich trwałość sprawia, że mogą służyć przez wiele, wiele lat.

Oprócz pianek przeznaczonych do triathlonu, w ofercie Zerod można znaleźć również szereg akcesoriów neoprenowych: czepki, rękawiczki i skarpety. Te rozwiązania szczególnie chętnie wybierane są przez morsów, a także osoby chcące zwiększyć swój komfort termiczny wiosną lub wczesną jesienią.

zerod pianki triathlonowe

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat pianek triathlonowych, ich doboru i specyfikacji, a także pozostałych produktów z marki Zerod, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023
pixel