RUDY PROJECT

( ilość produktów: 205 )
12

Wyczynowe oraz amatorskie uprawianie sportu wymaga zaopatrzenia się w specjalistyczne akcesoria, takie jak kaski, czy okulary. Sprzęt oferowany przez Rudy Project wpływa bezpośrednio na komfort trenowania, a także na bezpieczeństwo, co jest najważniejszą kwestią. Okulary rowerowe i kaski, to jedne z najistotniejszych elementów wyposażenia, dlatego warto bazować tylko na sprawdzonych i uznanych na rynku markach gwarantujących jakość na najwyższym poziomie. Oferowane w naszym sklepie kaski Rudy Project i okulary Rudy Project to przede wszystkim możliwość zaufania do jakości sprzętu chroniącego użytkownika w najniebezpieczniejszych momentach.

Kaski Rudy Project – komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

W naszym asortymencie znajdują się różne wersje produktów. Użytkownicy mogą zdecydować się między innymi na kask rowerowy Rudy Project w wersji Rush, Venger lub Strym. Są to zróżnicowane warianty kasków, dopasowane do potrzeb kolarzy i triathlonistów uprawiających tę dyscyplinę na różne sposoby. Wszystkie z nich charakteryzują się stosunkowo niską wagą, która nie utrudnia jazdy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Są też starannie zaprojektowane i odpowiednio wyprofilowane i mają otwory wentylacyjne. Kaski z naszej oferty dobrze spiszą się zarówno w czasie jazdy w terenie, jak i po szosie, a ponadto są dopasowane do użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych.


Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, każdy z modeli dostępny jest w różnych wersjach pod względem rozmiaru, przez co każdy może dopasować kask idealnie, zapewniając sobie bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Kaski Rudy dostępne w naszym sklepie są powszechnie cenione w środowisku kolarzy i słyną z wysokiej jakości wykonania, a także materiałów o bardzo dużej trwałości. Ponadto komfort ich użytkowania jest naprawdę satysfakcjonujący, o co dbają liczne rozwiązania zwiększające ergonomię. Firma Rudy Project specjalizuje się takim sprzęcie, więc mamy w ofercie nawet kaski czasowe tej marki. Są one przeznaczone dla wyczynowych kolarzy specjalizujących się w sprincie i jeździe na czas. Od wersji szosowych różnią się większą aerodynamiką.

Okulary Rudy Project – najlepsza ochrona Twoich oczu

Okulary Rudy Project to niezbędne wyposażenie triathlonistów, kolarzy szosowych i górskich, biegaczy, a także fanów sportów uprawianych na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdują się m.in. okulary sportowe Rudy Project w wersji Tralyx, Defender czy Spinair dopasowane do różnych preferencji. Wszystkie są zaprojektowane tak, by skutecznie zadbać o komfort uprawiania sportu i nie przeszkadzać podczas treningów. Z kolei Rudy Project Cutline charakteryzują się bardzo szerokim polem widzenia, a system Polar Flow odpowiada za wentylację, co skutecznie niweluje zjawisko parowania. Ten model jest wyjątkowo praktyczny dla użytkowników, gdyż można wymienić w nim ramki, soczewki, a nawet założyć gumowe obramowania soczewek, co zwiększa bezpieczeństwo i trwałość. Nie bez znaczenia pozostaje także sportowy i efektowny wygląd, który od razu rzuca się w oczy.

pixel