Kosmetyki rowerowe i środki do pielęgnacji roweru

( ilość produktów: 56 )

Kosmetyki rowerowe – kompleksowo umyj i zakonserwuj swój jednoślad

Środki do czyszczenia roweru i pielęgnacji jednośladów to bardzo ważne produkty w procesie uzyskania odpowiedniego wyglądu, ale też podtrzymania walorów użytkowych pojazdu. W naszym asortymencie mamy najwyższej klasy kosmetyki do roweru, które pozwolą Ci oczyścić go z największych zabrudzeń i zakonserwować rower przed i po sezonie.

Dlaczego środki do pielęgnacji roweru oraz środki do czyszczenia roweru są tak istotne w dbaniu o swój jednoślad? Wpływają one przede wszystkim na trwałość mechanizmów pracujących w napędzie roweru. Prawidłowo zakonserwowana kaseta, odpowiednio wyczyszczony i naoliwiony łańcuch, a także przełożenia sprawiają, że pojazd wręcz płynie po drodze. Poza tym kompleksowa pielęgnacja roweru ogranicza ryzyko powstawania nalotów ze rdzy i wpływa na jego estetyczny wygląd.

Jak używać kosmetyków rowerowych? Dlaczego to produkty warte uwagi?

Oferujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki do roweru, które zapewniają wydajne i skuteczne działanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W jaki sposób odpowiednio ich używać?

Przede wszystkim pamiętaj, aby prawidłowo nanosić kolejne preparaty. Np. płyn do mycia roweru z naszego asortymentu możesz używać bezpośrednio na brud, a dopiero na końcu spłukać obficie wodą. Pamiętaj, aby dobrze wysuszyć wszystkie elementy jednośladu – szczególnie te mechaniczne. To ogranicza ryzyko powstawania korozji.

Podczas mycia roweru postaraj się pozbyć wszelkiego rodzaju kamieni, piasku czy tego rodzaju zanieczyszczeń, gdyż mogą one zablokować wrażliwe mechanizmy napędzające rower. Zwróć uwagę na dobór odpowiednich gąbek czy ścierek czyszczących. Pod żadnym pozorem nie myj jednośladów na myjniach automatycznych. Mocny strumień wody może trwale uszkodzić kasetę, hamulce czy inne elementy wyposażenia.

Dlaczego nasze produkty są warte uwagi? Ponieważ chronią przed ponownym osadzaniem brudu, zapewniają prawidłową pracę sprzętu rowerowego na trasie, a także pozwalają długo cieszyć się jego wspaniałym wyglądem.

Jakie kosmetyki rowerowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy różnego rodzaju kosmetyki rowerowe, które znajdą zastosowanie w przypadku wielu typów jednośladów, w tym rowerów szosowych, MTB czy przeznaczonych typowo do triathlonu. W naszym asortymencie dostępna jest między innymi specjalna pianka do czyszczenia roweru niewymagająca użycia wody, kompletny zestaw do czyszczenia roweru, smary do roweru (m.in. smary do kół czy łańcucha), specjalne oleje do łańcucha rowerowego, środki do pielęgnacji (m.in. preparaty polerujące), odtłuszczacze i wiele więcej.

Wszystkie prezentowane produkty pochodzą od najlepszych producentów jak SHIMANO, FINISH LINE czy WEND. Polecamy również liczne środki umożliwiające naprawę rowerów m.in. pękniętych dętek. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o prezentowanej ofercie – zachęcamy do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepsze kosmetyki do roweru.

pixel