MUELLER

( ilość produktów: 20 )

Firma Mueller jest jedną z najbardziej znanych i renomowanych marek na świecie specjalizujących się w produkcji sprzętu medycznego. Wyróżnia się zastosowaniem najlepszych materiałów, innowacyjnych technologii oraz dbałością o detale, co w głównej mierze warunkuje trwałość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Swoim klientom oferuje szeroki asortyment, który pozwala na swobodny dobór do indywidualnych potrzeb i zaleceń medyków.

Jednym z produktów cieszących się największą popularnością jest stabilizator Mueller. Niezastąpiony podczas stłuczeń, zwichnięć czy złamań pomoże w walce z kontuzją, zapewniając szybszy powrót do uprawiania ulubionej aktywności fizycznej. W naszym sklepie można go nabyć w różnorodnych wariantach. Proponujemy zarówno ortezy kolan z otwartym obszarem rzepki, jak również stabilizatory stawu skokowego i nadgarstka, które zapewniają natychmiastowe wsparcie, by zapobiec ewentualnym, dalszym negatywnym skutkom urazu. Wykonane z oddychających tkanin doskonale nadają się do noszenia na co dzień. W ofercie dostępna jest także opaska na kolano Mueller, której uniwersalny rozmiar i regulowany obwód zezwoli na optymalne dopasowanie - do każdego kolana.

Nie każdy uraz musi oznaczać konieczność założenia niewygodnego gipsu. W powrocie do sprawności pomoże orteza, która w asortymencie naszego sklepu występuje pod wieloma postaciami. To produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród fizjoterapeutów, jak i sportowców. Sprawdź już dziś!

pixel