ASSOS - odzież rowerowa i kolarska

( ilość produktów: 226 )
12

Odzież ASSOS – szwajcarska jakość

Szwajcarska firma założona przez Toni’ego Maier’a to dziś synonim jakości. Marka odzieży ASSOS działająca od kilkudziesięciu lat jest znana wśród kolarzy, biegaczy, a także triathlonistów. Produkowana przez tę firmę odzież sportowa w czasach jej powstania wprowadziła na rynku prawdziwą rewolucję. To właśnie produkty spod tej marki rozpoczęły erę specjalistycznych ubrań sportowych wykonywanych z dedykowanego do tego materiału. Odzież rowerowa i biegowa tego szwajcarskiego producenta do dzisiaj słynie z najwyższej jakości. Wysoko specjalistyczna odzież jest nie tylko bardzo trwała nawet podczas eksploatacji w ekstremalnych warunkach, ale także bardzo wygodna.

Odzież kolarska ASSOS zyskała uznanie nie tylko wśród kolarzy amatorów, ale także wśród wyczynowych sportowców trenujących kolarstwo i triathlon na profesjonalnym poziomie. Dostępne w naszym sklepie produkty tej marki świetnie nadadzą się także do treningu sportowców amatorów, którzy wymagają od sprzętu optymalnych parametrów technicznych. Wśród dziesiątek produktów można u nas znaleźć nie tylko odzież tej renomowanej i znanej na całym świecie firmy, ale także akcesoria, takie jak środek do prania odzieży technicznej, kremy przeciw obtarciom, czy żele regeneracyjne.

ASSOS – najlepsza odzież dla kolarzy

Tym, co przyświecało założycielom firmy ASSOS, było zapewnienie kolarzom jak najlepszych ubrań optymalizujących osiągi. Dlatego też dostępne w naszym asortymencie ubrania mają perfekcyjnie zoptymalizowane kształty pod względem aerodynamicznym. Idealnie przylegają do ciała, przez co nawet podczas szybkiej jazdy nie traci się na aerodynamice. Wszystkie modele ubrań są tak zaprojektowane, by można je było stosunkowo łatwo założyć, ale także, by dobrze trzymały się ciała nawet podczas dynamicznych ruchów. Osiąga się to dzięki zastosowaniu wygodnych suwaków.

Koszulki, a także inne produkty tej marki są także perfekcyjnie wykonane. Producent przykłada ogromną wagę do procesu produkcji i wykorzystuje do tego precyzyjne cięcie laserowe. Szycie także nie pozostawia tu nic do życzenia, a jakość ubrań ASSOS stoi na najwyższym poziomie. Są one także przemyślane pod względem praktycznym, gdyż odzież specjalistyczne przewiduje także kieszenie, których użytkowanie pozostaje komfortowe nawet podczas jazdy. W naszym asortymencie można znaleźć nie tylko koszulki kolarskie, ale także kolekcje ASSOS winter, a w niej ASSOS Jersey. Specjalistyczne golfy sprawdzą się w chłodniejsze letnie dni, a także w sezonie jesiennym, zimowym i wiosennym, gdy jeszcze temperatury są stosunkowo niskie. Odpowiednio dopasowany materiał zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci, co sprawia, że komfort termiczny dzięki tym ubraniom pozostaje na wysokim poziomie. W naszej ofercie nie może też zabraknąć spodenek rowerowych, a także specjalistycznych trykotów będących połączeniem spodenek z wygodnymi szelkami dla najbardziej wymagających kolarzy potrzebujących idealnych warunków do treningu i zawodów.

Akcesoria treningowe ASSOS

Dbając o potrzeby naszych klientów, w naszej ofercie mamy też szerokie spektrum specjalistycznych akcesoriów treningowych ASSOS. Wśród nich można znaleźć specjalistyczny środek do efektywnego czyszczenia odzieży technicznej, który zachowuje bardzo dużą skuteczność, jednocześnie nie niszcząc tkaniny oraz nie zmniejszając jej parametrów technicznych. Ponadto można u nas znaleźć dedykowane dla kolarzy żele niwelujące ryzyko powstania obtarć oraz żele regeneracyjne zawierające niezbędne dla organizmu mikroelementy. Są one w stanie bardzo szybko zniwelować sztywność mięśni i zoptymalizować regenerację po treningu.

pixel