SPRINGYARD

( ilość produktów: 1 )

Szwedzka marka Springyard to jakość sama w sobie, a każdy ich produkt tę jakość potwierdza. Czy to widoczna w Tricentre nakładki antypoślizgowe na buty, czy inna propozycja – każdy grosz wydany na ich asortyment to mądra inwestycja. Możemy ręczyć za tę markę, ale najlepszym dowodem na ich klasę jest ogromna liczba konsumentów na całym świecie, która zaufała ich produktom.

Springyard to firma rodzinna, która rozwinęła działalność dzięki innowacyjnym produktom, takim jak wkładka Sport Grip - zapewniająca komfort i właściwości prozdrowotne. Dziś firma kierując się pasją ciągłego doskonalenia i oferowania najlepszych możliwych produktów, prężnie rozwija tę własną linię produktów – ku uciesze osób ceniących zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki daleko idącej wiedzy o rynku opracowali produkty, które dobrze się nosi i które nosi się długo.

Chcesz się przekonać o legendarnej jakości marki Springyard na własnej skórze? Tutaj i teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić. Nie odmawiaj więc sobie tej przyjemności!

pixel