Liczniki rowerowe - triathlon

( ilość produktów: 7 )

Liczniki rowerowe do triathlonu – miej pełną kontrolę nad swoimi startami!

Istotną częścią zawodów triathlonowych jest jazda na rowerze. Zawodnik może tam zarówno wiele zyskać, jak i wiele stracić. Podczas treningów czy zawodów konieczna jest precyzyjna kontrola tempa jazdy, aby uzyskać ostatecznie jak najlepsze rezultaty. Dostępne w naszym asortymencie liczniki rowerowe do triathlonu umożliwiają analizę wielu parametrów jazdy, zwiększając przejrzystość uprawiania tego sportu.

Każdy licznik rowerowy do triathlonu z naszego asortymentu jest precyzyjny, trwały i wszechstronny. Nadaje się do wykorzystania w wielu modelach jednośladów. Bardzo łatwo go podłączysz i skonfigurujesz. Sprawdzi się zresztą nie tylko jako element dla triathlonistów, ale także kolarzy szosowych.

Dlaczego warto mieć liczniki rowerowe do triathlonu?

Liczniki rowerowe do triathlonu przede wszystkim pozwalają kontrolować precyzyjnie czas przejazdu. Zawodnik zawsze wie jakim tempem jedzie oraz ile czasu zajęło mu przejechanie określonego dystansu. Dzięki temu jest w stanie odpowiednio skorygować styl jazdy – zmniejszyć prędkość lub postawić na bardziej agresywną taktykę.

Wyspecjalizowany licznik rowerowy na triathlon posiada także moduł GPS, dzięki czemu określa różne parametry trasy (m.in. nachylenie terenu). W przypadku połączenia licznika ze specjalnym pasem kontrolującym pracę organizmu zawodnika, wskazuje np. tętno czy liczbę spalonych dotychczas kalorii.

Jakiego rodzaju liczniki rowerowe na triathlon znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy najbardziej wyspecjalizowane liczniki rowerowe do triathlonu z modułem GPS oraz zintegrowanym pasem – czujnikiem tętna. Znajdziesz u nas akcesoria takich firm jak WAHOO z których korzystają zawodowcy na całym świecie. Prezentowane modele mogą mieć m.in. kolorowy wyświetlacz, stabilny system montażu i niezwykle precyzyjny sposób prezentowania danych. Z pewnością ułatwią Ci rozwój i poprawę rezultatów w czasie treningów oraz zwiększenie wydajności już na samych zawodach.

pixel