CERAMIC SPEED

( ilość produktów: 4 )

Zadbaj o swój rower – postaw na środki Ceramic Speed

Zarówno wyczynowe, jak i amatorskie kolarstwo wymaga odpowiedniego podejścia do jednośladu. Prawidłowa konserwacja roweru przekłada się później na jego wytrzymałość, osiągane rezultaty czy możliwości pojazdu. W naszej ofercie posiadamy wyspecjalizowane środki do roweru marki Ceramic Speed. Jeżeli zależy Ci na jakości i prawidłowym dbaniu o rower – to produkty specjalnie dla Ciebie.

Użytkowanie roweru sprawia, że jego mechaniczne elementy zaczynają rdzewieć pod wpływem wody, pełne są piasku i kurzu, które mogą negatywnie wpływać na pracę mechanizmów ruchomych, a łańcuch zaczyna mocno trzeć o kasetę jednośladu. Dostępne u nas środki Ceramic Speed pomogą Ci zadbać o Twój rower w kompleksowy sposób.

Co warto wiedzieć o marce Ceramic Speed?

Duńska firma Ceramic Speed od wielu lat dostarcza produkty konserwujące do rowerów z najwyższej półki. Producent dba o wdrażanie nowoczesnych technologii i rozwiązań, które pomagają konserwować jednoślady. Jakość produktów Ceramic Speed potwierdzona jest licznymi i pozytywnymi opiniami użytkowników, a także wieloletnią gwarancją jakości produktów.

Marka stawia na najwyższą jakość i wsparcie. Z tego względu z produktów duńskiego przedsiębiorstwa korzystają uznane teamy kolarskie na całym świecie – w tym także w Polsce.

Jakie produkty od Ceramic Speed znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy takie produkty jak wyspecjalizowany środek do czyszczenia łańcucha z formułą konserwującą i smar do łańcucha idealny na każde warunki, pracujący nawet pod dużym obciążeniem. Elementy te wpływają prawidłowo na konserwację roweru, zwiększają żywotność łańcucha i jego wytrzymałość.

Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę, dbając o zapotrzebowanie Klientów. Produkty Ceramic Speed dostępne u nas nadają się do wykorzystania w walce o najlepsze pozycje w wyścigach szosowych, MTB czy triathlonie. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiednich części – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na pewno pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie.

pixel