Przegląd produktów energetycznych Squeezy

2023-05-04
Przegląd produktów energetycznych Squeezy

Żele energetyczne Squeezy Energy Gel

Squeezy może szczycić się mianem pierwszego producenta żeli energetycznych na świecie. Do dziś pozostaje to najważniejszy produkt w ofercie marki.

To wysoce skuteczne odżywki gwarantujące niezawodną dawkę energii pochodzącą z wielu źródeł węglowodanów oraz minerałów (sód i potas). Jest ona szybko uwalniana w konkretnym czasie dzięki precyzyjnie wypracowanej formule.

Dzięki licznym wariantom smakowym każdy użytkownik znajdzie dla siebie optymalny wybór – od słodkiego, przez słodko-kwaśny i owocowy do słonego. W portfolio Squeezy znajdą się również żele energetyczne w nietypowych smakach jak pomidor i słony karmel, które są dobrym przełamaniem dla tradycyjnych, głównie słodkich opcji.

Żele energetyczne tej marki zawierają tylko niezbędne składniki. Nacisk jest kładziony przede wszystkim na optymalność składników odżywczych dla organizmów. Są odpowiednie dla wegan. Nie posiadają w składzie laktozy, glutenu, sztucznych słodzików i barwników. Opcjonalnie występują również bez fruktozy.

Wersje z kofeiną lub bez oraz opcjonalnie z izomulatulozą i/lub glukozą w przypadku niewłaściwego wchłaniania i nietolerancji fruktozy sprawiają, że produkty Squeezy są przeznaczone dosłownie dla każdego sportowca.

Smaki: banan, malina, brzoskwinia/pomarańcza, cytryna, słony karmel, pomidor, neutralny, cytryna z kofeiną, cola z kofeiną.

Dawkowanie: podczas wysiłku (2-3 na godzinę).

Przeznaczenie: wszystkie sporty wytrzymałościowe takie jak bieganie, kolarstwo, triathlon, narciarstwo biegowe itd.

Opakowanie: wykonane z nowoczesnej, bezpiecznej dla żywności i nadającej się do recyklingu monofolii. Odrywana część pozostaje przyczepiona do produktu.

żele energetyczne squeezy

Żele energetyczne do picia Squeezy Liquid Energy Gel

Jeśli potrzebujesz szybkiej dawki energii bez przyjmowania dodatkowych płynów, idealnym rozwiązaniem jest żel energetyczny bez popijania Squeezy. Jest już rozcieńczony, więc gotowy do spożycia od razu po otwarciu, a co istotne – posiada tę samą moc co tradycyjne żele.

Wielu sportowców nie przepada za lepkimi, mocno skoncentrowanymi produktami. Biorąc pod uwagę utrudnienia w kwestii zaopatrzenia w wodę podczas biegów ultra czy narciarstwa, warto mieć pod ręką rozwodnioną wersję najlepszych odżywek pełnych niezbędnych składników. Jeśli doda się do tego pyszny smak i odpowiednie dla żołądka działanie, zawodnik otrzymuje idealny sposób na doładowanie baterii.

Gdy nie ma możliwości, by zatrzymać się na trasie i uzupełnić energię, Squeezy Liquid Energy Gel z pewnością będzie optymalnym wyborem. Co istotne, zachowuje wszystkie właściwości w kwestii bogactwa składników i przeznaczenia jak wspomniany wyżej klasyczny żel energetyczny.

Produkt jest wegański, posiada wersję z kofeiną lub bez, dodatkowo wzbogacono go o sód, potas i magnez. Nie zawiera laktozy, sztucznych słodzików i barwników.

Smaki: malina, arbuz, cytryna z kofeiną.

Dawkowanie: podczas wysiłku (2-3 na godzinę).

Przeznaczenie: wszystkie sporty wytrzymałościowe takie jak bieganie, kolarstwo, triathlon, narciarstwo biegowe itd.

Opakowanie: wykonane z nowoczesnej, bezpiecznej dla żywności i nadającej się do recyklingu monofolii. Odrywana część pozostaje przyczepiona do produktu.

squeezy żele energetyczne

Żele energetyczne 125 ml & żel energetyczny 500 ml Squeezy Energy Gel

Bestsellerowy produkt Squeezy jest dostępny również w dwóch, przyjaznych dla środowiska buteleczkach – uzupełniaczu o pojemności 500 ml i dozowniku wielokrotnego użytku (125 ml).

Każda z tych wersji jest do nabycia osobno. Dzięki temu użytkownik może zakupić optymalną ilość, by mieć przy sobie podczas treningu lub zawodów taką dawkę mocy, jakiej potrzebuje. Łatwo przekalkulować, że 125 ml buteleczka to odpowiednik 4 standardowych saszetek, co powinno wystarczyć na ok. 2 godziny użytkowania.

Dzięki konstrukcji uzupełniacza ułatwiającej dozowanie można swobodnie przelać żel do buteleczki. Zamknięcie dozownika chroni przed polepionymi palcami. Po użyciu należy wypłukać gorącą wodą i ponownie napełnić, by nigdy nie zabrakło dobrej energii!

Smaki: cytryna 125 ml, cytryna 500 ml, cola z kofeiną 125 ml, cola z kofeiną 500 ml.

Dawkowanie: podczas wysiłku (2-3 na godzinę).

Przeznaczenie: wszystkie sporty wytrzymałościowe takie jak bieganie, kolarstwo, triathlon, narciarstwo biegowe itd.

Opakowanie: buteleczki zostały zaprojektowane tak, by można ich było używać wielokrotnie. Wykonano je z polietylenu, nadają się do recyklingu.

squeezy
żele squeezy

Napoje energetyczne Squeezy Energy Drinks

Idealne uzupełnienie bądź alternatywna dla tradycyjnych żeli energetycznych. Świetnie sprawdzi się jako nawodnienie w bidonie podczas jazdy na rowerze lub biegania. Produkty łatwo się rozpuszczają, są lekkostrawne i przy tym bardzo smaczne!

Możne je stosować przed i podczas wysiłku, aby zapewnić sobie niezbędną dawkę węglowodanów, a także po zakończeniu treningu, by uzupełnić braki – najlepiej w ciągu 30 minut po aktywności fizycznej. W przypadku tej ostatniej kwestii szczególnie warto zwrócić uwagę na napój węglowodanowy z BCAA o smaku cytrynowym.

Wszystkie produkty są bardzo orzeźwiające, nie są zbyt słodkie i do tego zawierają naturalne składniki, sód i potas. Są pozbawione barwników, sztucznych aromatów i konserwantów. Można je bez problemu i błyskawicznie przygotować, a dodatkową zaletą jest to, że są przeznaczone również dla wegetarian.

Oprócz smaków, które już wcześniej gościły w ofercie marki Squeezy, mamy też nowy napój energetyczny o smaku neutralnym. Jest pozbawiony fruktozy, ma bardzo delikatną, słodko-kwaśną nutę. Jeśli dostępne warianty smakowe nie do końca odpowiadają użytkownikowi, zawsze można postawić na wersję „pure” i cieszyć się pełną naturalnością przy zachowaniu wszystkich właściwości energetycznych dla każdego zawodnika.

Smaki: neutralny, pomarańcza, wiśnia, cytryna z BCAA.

Dawkowanie: do 3x 250 ml na godzinę.

Przeznaczenie: wszystkie sporty wytrzymałościowe takie jak bieganie, kolarstwo, triathlon, narciarstwo biegowe itd.

Opakowanie: puszka jest wykonana z ekologicznej trzciny cukrowej pochodzącej ze zrównoważonych upraw – zgodnie z hasłem „Squeezy goes green”.

napoje energetyczne squeezy

Energetyczne żelki owocowe Squeezy Fruit Gum

Tropikalny smak połączony z funkcjonalnością – tak krótko można scharakteryzować gumy energetyczne marki Squeezy.

Żelki są pyszne i stanowią świetny zamiennik żeli stosowanych podczas wysiłki. W końcu, kto ich nie lubi! Należy jednak postępować ostrożnie, gdyż tradycyjne żelki składające się wyłącznie z cukrów prostych mogą być jak tykająca bomba zegarowa – poziom cukru we krwi gwałtownie rośnie, a nie idzie za tym żadna energia. Squeezy robi to inaczej...

Ten produkt zawiera wielopoziomowe źródła węglowodanów z maltodekstryną i jest przeznaczony typowo jako suplementy dla sportowców. Oczywiście, jest także bogato wyposażony w ważne minerały, sód i potas.

Jedna torebka gum Squeezy Fruit Gum zawiera mniej więcej tyle samo mocy co trzy saszetki małych żeli energetycznych. Ważne jest, by stosować je w czasie temperatury nie większej niż 25°C.

Dawkowanie: przed, w czasie oraz po wysiłku.

Przeznaczenie: wszystkie sporty wytrzymałościowe takie jak bieganie, kolarstwo, triathlon, narciarstwo biegowe itd.

Opakowanie: w pełni nadająca się do recyklingu folia, która jest wstanie zmieścić większą gramaturę produktu niż wcześniej.

żelki energetyczne squeezy

Batony energetyczne Squeezy Energy Bar

Niewielkim kosztem można zyskać nie tylko pyszną przekąskę, ale i solidną dawkę energii dla każdego sportowca.

Batony energetyczne Squeezy powstały w oparciu o naukę oraz doświadczenie wyczynowych sportowców. Testowane były przez wiele lat, by finalnie znaleźć się w ofercie marki właśnie pod taką postacią. Wszystkie składniki są tolerowane przez organizm. Co istotne, produkt jest miękki, nie klei się, a przy tym praktycznie sam rozpuszcza się w ustach. W przypadku batona wiśniowego, dzięki enkapsulacji lipidów, dodatkowym atutem jest długotrwałe działanie kofeiny.

Nasze batony energetyczne są skomponowane w oparciu o nauki sportowe i przez lata testowane w sporcie zawodowym, aby znaleźć się w asortymencie. Wszystkie składniki są dobrze tolerowane w ciągłym stresie, miękkie, nieklejące i prawie same rozpuszczają się w jamie ustnej. Długotrwałe działanie kofeiny dzięki enkapsulacji lipidów (wiśnia + kofeina).

Powstały na bazie płatków owsianych, ryżowych chrupek, owoców i – rzecz jasna – w oparciu o wielopoziomowe źródła węglowodanów. To właśnie czyni je pełnowartościowymi odżywkami dla wszystkich sportowców przed, w trakcie oraz po aktywności fizycznej.

Zaleca się konsumpcję podczas spokojniejszych faz treningu lub zawodów i popicie 150-200 ml wody dla lepszego przyswojenia w organizmie.

Smaki: jabłko, wiśnia z kofeiną.

Dawkowanie: przed, w czasie oraz po wysiłku.

Przeznaczenie: wszystkie sporty wytrzymałościowe takie jak bieganie, kolarstwo, triathlon, narciarstwo biegowe itd.

Opakowanie: monofolia nadająca się do recyklingu.

batony energetyczne squeezy
Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel