CURREX

( ilość produktów: 18 )

Wkładki sportowe CURREX

Uprawianie sportów, takich jak bieganie, kolarstwo, trekking, czy narciarstwo, wymaga dopasowania odpowiedniego obuwia. Niemniej ważne jest jednak zastosowanie specjalistycznych wkładek, takich jak produkty marki CURREX. Ta niemiecka firma od lat produkuje specjalistyczne wkładki do butów sportowych, które są przeznaczone dla szerokiego spektrum odbiorców. W naszym sklepie można znaleźć dziesiątki modeli, które są zaprojektowane z myślą o różnej budowie anatomicznej stopy sportowca. Dzięki temu niemal każdy będzie w stanie znaleźć u nas produkt, który zapewni mu stabilność podczas uprawiania dowolnego sportu.

Wkładki medyczne, sportowe i rekreacyjne

Marka CURREX specjalizuje się w produkcji wkładek o różnym przeznaczeniu. Są to zarówno wersje niwelujące niewielkie wady anatomiczne mogące wpływać na zwiększenie ryzyka kontuzji, jak i zaawansowane produkty o jakości medycznej, które są zalecane przez fizjoterapeutów do codziennego treningu, okresu rekonwalescencji lub do użytkowania na stałe, jeśli zachodzi taka konieczność. Dzięki szerokiej ofercie marki, można u nas zaopatrzyć się we wkładki dla osób ze stopą mającą tendencję do pronacji, supinacji, a także dla osób mających niski, wysoki lub średni łuk stopy. Są to nie tylko wkładki do butów biegowych, ale także do butów narciarskich, trekkingowych, czy rowerowych. Ponadto można je u nas precyzyjnie dobrać pod kątem rozmiaru. W ofercie znajdują się rozmiary od S, aż do XXL, co oznacza, że praktycznie każdy o standardowym rozmiarze stopy będzie mógł u nas znaleźć odpowiednie wkładki.

Co można zyskać dzięki wkładkom?

Kupując wkładki marki CURREX przede wszystkim uzyskuje się większą stabilność stopy. To z kolei wpływa na wielokrotne zmniejszenie ryzyka wystąpienia kontuzji w obrębie samej stopy, a także kolana i biodra. Mając problemy z kolanami lub biodrem, często to właśnie nieodpowiednio dobrane obuwie lub brak specjalistycznych wkładek stanowi przyczynę bólu, lub kontuzji. Wkładki także zwiększają komfort treningu oraz zapewniają większą amortyzację chroniącą przed kontuzjami. Efektem ubocznym jest lepszy krok biegowy, a także zwiększona dynamika odbicia. Dzięki dbałości o detale wkładki tej renomowanej marki są też bardzo lekkie, a ponadto zapewniają świetne odprowadzanie wilgoci oraz zmniejszają ryzyko powstawania odcisków i odparzeń. Kluczowe dla uzyskania dobrych wyników jest odpowiednie dobranie wkładek – na naszej stronie znajdują się jednak wszystkie niezbędne informacje, jak prawidłowo dobrać wkładki tej marki.

pixel