Rękawki rowerowe, kolarskie

( ilość produktów: 2 )

Rękawki rowerowe dla amatorów i profesjonalistów – postaw na wygodę i bezpieczeństwo w czasie jazdy!

Odpowiedni strój kolarski składa się nie tylko z butów, spodenek i koszulki. Skompletowanie zestawu odzieży w który wchodzą jeszcze bielizna, rękawice czy prezentowane w tej kategorii rękawki rowerowe przekładają się na komfort treningu lub startu w zawodach, pełniąc niezwykle istotną rolę. My oferujemy każdy z tych elementów. Znajdziesz u nas między innymi mocne, skuteczne i komfortowe rękawki kolarskie, które są ważne dla profesjonalistów, ale też amatorów.

Czym są rękawki rowerowe? To termoaktywne elementy odzieży, które nakłada się na przedramię, łokieć i ramię. Wykonane są z materiałów zapewniających skórze odpowiedni dostęp do tlenu oraz jednocześnie takich, które regulują temperaturę ciała w różnych warunkach.

Po co są rękawki rowerowe?

Rolą jaką spełniają rękawki na rower jest przede wszystkim zabezpieczenie rąk przed wychłodzeniem i otarciem. Nawet w cieplejsze dni owianie może skończyć się zapaleniem mięśni. Stosowanie rękawków chroni również ręce przed zniszczeniem spowodowanym ułożeniem na kierownicy i ciągłym ruchem, który powoduje tarcie.

Odpowiednia kompresja materiału, z którego zostały zrobione nasze rękawki kolarskie przekłada się też na dużo lepsze krążenie krwi, poprawę ułożenia mięśni, a co za tym idzie – minimalizowanie ryzyka jakiejkolwiek kontuzji.

Jakie rękawki rowerowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy rękawki rowerowe wykonane przez najlepszych producentów takich jak ASSOS. Ich jakość potwierdza gwarancja jakości, którą otrzymasz. To trwałe i skuteczne elementy, stosowane przez zawodników startujących w wyścigach szosowych, MTB czy triatlonie. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z ich działania.

Zapewniamy wybór rękawków w wielu wariantach rozmiarowych, z kilku serii dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Jeżeli potrzebujesz porady w wyborze odpowiedniego rodzaju rękawów – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

pixel