CLIF BAR

( ilość produktów: 17 )

Produkty energetyczne Clif Bar – dawka energii dla każdego sportowca!

Intensywne uprawianie sportu – niezależnie czy mówimy o bieganiu czy jeździe na rowerze – wymaga sporej dawki energii. Tylko w ten sposób jesteś w stanie dotrzeć do celu. Niestety, wykluczone jest spożywanie wtedy standardowych posiłków, które i tak uwalniałyby kalorie dopiero po dłuższym czasie. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju produkty energetyczne marki Clif Bar, które sprawdzą się podczas treningów i zawodów, dając pozytywnej energii do dalszego uprawiania sportu!

Clif Bar to marka, która stawia na produkty dla sportowców. Od wielu lat tworzy zaawansowane suplementy i produkty energetyczne, które wspierają ambicję i wolę walki.

Czy produkty energetyczne Clif Bar są bezpieczne?

Zdecydowanie! Dostępne u nas batony energetyczne czy żelki energetyczne to produkty żywieniowe o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Z tego względu nadają się do użycia dla sportowców amatorów, ale i profesjonalistów. Są bogate w witaminy, składniki odżywcze i pozytywne węglowodany, uwalniające się w trakcie wysiłku.

Ich składniki sprawiają, że błyskawicznie poczujesz się lepiej, a zmęczenie pójdzie w niepamięć. Są świetne do zastosowania dla osób trenujących dyscypliny wytrzymałościowe, ale też dynamiczne – jako uzupełnienie składników odżywczych przed i po starcie.

Dlaczego jeszcze warto postawić na dostępne u nas produkty Clif Bar?

Posiadamy różnego rodzaju batoniki czy żelki, o różnym smaku, które nie tylko natychmiast działają, ale też podpasują nawet najbardziej wybrednym sportowcom. Posiadamy batony energetyczne orzechowe, cytrusowe, truskawkowe, czekoladowe i o wiele więcej. Charakteryzują się zróżnicowanym składem, a niektóre posiadają kofeinę, wspierając jeszcze bardziej regenerację zawodnika.

Każdy baton energetyczny czy żelka oparta jest na składnikach pochodzenia naturalnego, ma idealną konsystencję do szybkiego zjedzenia w trakcie uprawiania sportu i jest źródłem wielu składników odżywczych. Może być stosowana również jako przekąska i smakołyk w trakcie turystycznego wyjścia na daleką wyprawę pieszo.

Jakie produkty Clif Bar dostaniesz u nas?

Posiadamy różnorakie batony energetyczne i żelki energetyczne z kofeiną i bez, nadające się do spożycia przez profesjonalistów na licencjonowanych zawodach oraz amatorów. Dostępne są w wielu smakach i wariantach pod względem objętości. Na pewno Ci zasmakują!

Pamiętaj, że dostaniesz u nas szereg innych posiłków energetycznych, przekąsek czy napojów. Cały czas poszerzamy naszą ofertę, aby była ona dostosowana do potrzeb naszych Klientów. Jeżeli masz pytania związane z asortymentem albo potrzebujesz pomocy w zakresie doboru takich suplementów – zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci pełnego wsparcia i odpowiemy na wszystkie pytania, które Cię nurtują. Życzymy udanych zakupów i mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych stałych Partnerów.

pixel