ALBA OPTICS

( ilość produktów: 23 )

Okulary sportowe Alba Optics – jakość widzenia dla najbardziej wymagających

Wysokiej klasy okulary sportowe to nie tylko element nowoczesnego „looku”, ale też część pozytywnie wpływająca na komfort i bezpieczeństwo w trakcie startów. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie i stylowe okulary Alba Optics, które wykorzystasz jako okulary kolarskie i nie tylko. Co warto o nich wiedzieć?

Wytrzymałość, jakość elementów konstrukcyjnych i wykonana przy wsparciu specjalistów optyka – to wszystko sprawia, że okulary dostępne w naszej ofercie to najwyższa półka dla osób wymagających pełnego wsparcia w czasie uprawiania sportu i nie tylko. Alba Optics odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby.

Dlaczego akurat Alba Optics?

Alba Optics to firma o cenionej, wieloletniej historii. Pierwszy model okularów tej włoskiej marki powstał w latach 80. ubiegłego wieku. Przez ponad 40 lat funkcjonowania w kolekcji przedsiębiorstwa powstały różnego rodzaju okulary sportowe w tym okulary do biegania czy okulary rowerowe.

Co charakteryzuje modele marki Alba Optics? Przede wszystkim szyk i wygląd. To eleganckie i stylowe produkty, które jednocześnie zapewniają najwyższe wsparcie pod względem bezpieczeństwa. Są fotochromowe i mają rozbudowany filtr, co zapewnia najlepszą ochronę przed słońcem. Gwarantują świetne widzenie i poprawiają komfort działania, co jest szczególnie ważne dla kolarzy. Dzięki temu od wielu lat są używane jako szosowe okulary kolarskie przez zawodników z najwyższej półki.

Gdzie wykorzystasz dostępne u nas okulary sportowe?

W okularach Alba Optics możesz bez skrępowania uprawiać sport, prowadzić samochód czy po prostu spacerować. Posiadamy zarówno wyspecjalizowane okulary kolarskie, które idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, jak i eleganckie, lekkie egzemplarz o klasycznych oprawkach, pasujące np. do codziennego outfitu.

Poza tym okulary sportowe od włoskiego producenta świetnie trzymają się twarzy i bez problemu możesz korzystać z nich na trasach biegowych. Bez przeszkód zastosujesz je w górach, nad morzem, w lesie czy w czasie biegów ulicznych. To nie ma znaczenia!

W ofercie znajdziesz szeroki wybór okularów od Alba Optics. Mamy wiele modeli o różnych kształtach szkieł, oprawek, kolorach filtracji czy rozmiarach. Wszystkie mają m.in. szerokie pole widzenia, możliwość montażu szkieł korekcyjnych, lekką konstrukcję i wentylowane soczewki. Twoje oczy będą wypoczęte i gotowe do kolejnych przebiegniętych lub przejechanych kilometrów.

Pamiętaj, że duża rozmiarówka okularów sprawia, że produkt dla siebie znajdą u nas osoby wymagające szerokiego i wąskiego rozstawu soczewek. Cały czas rozszerzamy też nasz asortyment z myślą o naszych Klientach. Nie widzisz okularów dla siebie? Napisz do nas! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi i cenimy sobie Twoją pozytywną opinię. Już teraz dołącz do grona naszych stałych partnerów i pozyskaj nowe, wyspecjalizowane okulary Alba Optics.

pixel