O marce Goodr

2024-02-02
O marce Goodr

Temat marki Goodr w teorii można by zamknąć jednym zdaniem – „okulary przeciwsłoneczne, jakie są, każdy widzi”. Można by, ale nie sposób przejść obojętnie obok tego, co oferują te produkty. To nie tylko świetna ochrona przed słońcem, ale coś, co określa się stylem bycia. Goodr wybierasz nie tylko dlatego, że chcesz osłonić oczy przed promieniami, ale również po to, by pokazać swoją indywidualność, odrębność. Każdy model w ofercie to dodatek do osobowości. Wystarczy spojrzeć na nazwy poszczególnych okularów i tym kluczem wybrać prezentację swojego ego.

Okulary przeciwsłoneczne Goodr mają szeroki zakres zastosowań. Sprawdzą się podczas biegania, jazdy na rowerze, na siłowni, na spacerze albo na melanżu z ulubioną ekipą. Styl przez duże „S” ma Ci towarzyszyć na każdym kroku i właśnie ta idea przyświecała twórcom marki. Bądź prawdziwą, niekoniecznie najlepszą wersją samego siebie zawsze, bez względu na sytuację, w jakiej się znajdujesz.

W czym tkwi sukces tego producenta? Odpowiedź jest prosta jak życie na słonecznej Florydzie! Pewne dopasowanie do twarzy, lekkość i ten modny look - zbierając wszystkie te składniki w całość, otrzymujesz najlepszą receptę na doskonały wygląd zarówno podczas biegowego/kolarskiego treningu, jak i niezobowiązujących spotkań w gronie przyjaciół. Poza tym, nie oszukujmy się, to nie jest marynarka, żeby płacić za to 1500 papieru. Goodr nie wymyśla też na nowo koła i nie tworzy produktów naszpikowanych dziwnymi technologiami z kosmosu, które nie niosą za sobą żadnej treści. Chcesz praktyczne okulary bez przesadnych kombinacji? Et voila!

Okulary przeciwsłoneczne Goodr są oparte o 4 główne założenia przyświecające twórcom szukającym idealnego rozwiązania dla tego typu produktów:

  • NO SLIP – specjalna ramka pokryta antypoślizgowym tworzywem chroni przed zsuwaniem się okularów
  • NO BOUNCE – dopasowana kształt w połączeniu z lekką ramką zapobiega podskakiwaniu nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego typu bieganie lub balety
  • ALL POLARIZED – zastosowanie polaryzacji poprawia kontrast i pochłania odbite promienie słoneczne. Soczewki posiadają filtr UV400
  • FUN – interesujący design w połączeniu z zabawnymi, zapadającymi w pamięć nazwami daje to poczucie oryginalności, której każdy poszukuje w tym pełnym podróbek świecie

Twoim ulubionym sportem jest opróżnianie kolejnych szklanek whisky? Proszę bardzo, dla Pani i Pana znajdzie się model Whiskey Shots with Satan. Fani Rolling Stones na pewno skuszą się na Mick and Keith’s Midnigh Ramble. Jeśli świat mediów społecznościowych to Twoja bajka i umiesz wskazywać trendy, to z pewnością pójdzie Ci jeszcze lepiej, gdy założysz Infulencers Pay Double. Jazda bez trzymanki – w każdym aspekcie życia – to domena tych, którzy wybierają Look Ma, No Hands!

goodr okulary przeciwsłoneczne

Niezależnie od dokonanego wyboru, będzie Pan zadowolony. Pani też. Wszyscy będziecie. To jak, który model spakować i dokąd go wysłać? Goodr będzie kroczył z Tobą zawsze tam, gdzie akurat świeci Twój blask!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
pixel