Okulary triathlonowe na rower

( ilość produktów: 253 )

Okulary rowerowe na triathlon

Przygotuj się do wysiłku i zainwestuj w profesjonalne okulary triathlonowe na rower. Dzięki nim pokonywanie kolejnych kilometrów trasy i walka z pozostałymi zawodnikami o miejsce na podium będzie prostsza i bezpieczniejsza!

Okulary kolarskie chronią przede wszystkim przed promieniami słonecznymi, które emitują promieniowanie UV i mogą oślepiać lub powodować problemy ze wzrokiem. Do tego zabezpieczają zawodników przed owadami, pyłkami, kurzem, drobnymi kamykami i pozostałymi zagrożeniami, które mogą wpaść im w oczy podczas rozwijania dużych prędkości. Zadbaj zatem o ochronę wzroku podczas jazdy. Dzięki temu ograniczysz ryzyko wypadku i kontuzji do minimum!

Wszystkie okulary rowerowe w Tricentre.pl to asortyment certyfikowany (np. okulary Rudy Project). Posiadają one atesty i dokumentację potwierdzającą dostosowanie do najsurowszych norm oraz standardów. Dzięki temu użytkownicy otrzymują gwarancję satysfakcji, bezpieczeństwa i jakości. Nie czekaj i poznaj okulary męskie lub damskie na rower w tej części sklepu!

pixel