Kaski kolarskie szosowe - damskie i męskie

( ilość produktów: 42 )

Mocne, trwałe, wygodne, bezpieczne – kaski rowerowe szosowe z naszej oferty!

Jesteś fanem kolarstwa szosowego? Mamy element, który poprawi Twoje bezpieczeństwo, a przy okazji nie przeszkodzi w komfortowym przemierzaniu kolejnych kilometrów. To wyspecjalizowane, mocne i bezpieczne kaski rowerowe szosowe. W naszym asortymencie mamy różnego rodzaju produkty, które osłonią głowę w newralgicznej sytuacji.

Pamiętaj, że mamy różne kaski rowerowe, przeznaczone dla sportowców amatorów i profesjonalistów, którzy korzystają z jednośladów MTB czy szosówek w czasie wyścigów ulicznych albo triathlonu. Wszystkie kaski kolarskie łączy przede wszystkim mocne wykonanie, potwierdzone gwarancją jakości producenta, a także wystawionymi certyfikatami. Warto inwestować w swoje bezpieczeństwo!

Czym charakteryzuje się dobry kask rowerowy szosowy?

Dlaczego kaski rowerowe szosowe są tak istotne podczas jazdy? Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo. Najwyższej klasy kask kolarski musi charakteryzować się mocną skorupą, która przyjmie na siebie siłę ewentualnego upadku. Tego typu zdarzenie dla osoby, która porusza się często z prędkością przekraczającą 50km/h może skończyć się tragicznie bez skutecznej ochrony głowy – za to odpowiadają właśnie kaski szosowe.

Poza tym kaski rowerowe szosowe mają opływową konstrukcję, dzięki czemu zmniejszają pęd powietrza i poprawiają osiągane rezultaty. Przekładają się tym samym pozytywnie na całą sylwetkę kolarza, redukując trudności z pokonywaniem kolejnych kilometrów przez opory powietrza. Jeśli uprawiasz triathlon i szukasz sprzętu, dzięki któremu zyskasz kilka cennych sekund na określonym dystansie kolarskim, zwróć uwagę na wysokiej klasy kaski rowerowe szosowe.

Poznaj kask kolarski szosowy z naszego asortymentu!

Internetowy sklep triathlonowy TriCentre.pl ma w swojej ofercie kilkanaście różnych modeli kasków rowerowych stworzonych z myślą o kolarstwie szosowym – idealny kask treningowy dla osób przygotowujących się do jazdy indywidualnej na czas, ale również do startu w peletonie. Są to kaski takich producentów jak RUDY PROJECT, CASCO, LIMAN czy BOARDMAN. Mamy bardzo bogaty asortyment męski i damski, dostosowany do zróżnicowanych potrzeb pod względem rozmiaru czy kolorystyki.

Kaski wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości, dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wydajnym systemem wentylacji i niezwykle opływowym, aerodynamicznym kształtem. Chronią głowę kolarza przed konsekwencjami upadku, poprawiają również aerodynamikę jego sylwetki w czasie jazdy. Dodajmy, że każdy kask rowerowy szosowy z naszego asortymentu jest odpowiednio wentylowany, ma wygodne wnętrze i ergonomiczny system zapięcia, ułatwiający korzystanie!

Nie zwlekaj więc! Poznaj nasze kaski rowerowe szosowe i wybierz model dopasowany do własnych potrzeb! W razie pytań lub wątpliwości nasi pracownicy pozostają stale do Twojej dyspozycji. Podpowiemy jaki kask będzie dla Ciebie najlepszy i jakie ma zalety. Życzymy udanych zakupów!

pixel