Informacje o sklepie

Sklep triathlonowy TriCentre - all for sport

W asortymencie sklepu TriCentre znajdziesz profesjonalne pianki i stroje triathlonowe, a także niezbędne akcesoria tworzone przez wiodących producentów w tej branży. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę także dla kolarzy i biegaczy, a także niezawodne odżywki i suplementy umożliwiające zrealizowanie sportowych celów. Serdecznie zapraszamy do zakupów online oraz do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu przy ul. Mylnej 25 lok. 3!

Oferta sklepu triathlonowego TriCentre

Jeśli startujesz w zawodach triathlonowych lub biegowych, cały niezbędny sprzęt znajdziesz w jednym miejscu! Bogata oferta naszego sklepu biegowo-triathlonowego TrICentre pozwoli znaleźć Ci pianki neoprenowe, stroje startowe, odzież i buty dla biegaczy oraz akcesoria i suplementy takie jak żele i batony energetyczne. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty najlepszych marek cenionych w świecie sportu. Należą do nich m.in. Altra, Compressport, Zerod, Blueseventy, Ronhill, Squeezy i Currex.

Realizujemy zarówno sprzedaż online, jak i na miejscu w sklepie stacjonarnym. Zamówienia można składać przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowym uzupełnieniem naszej kompleksowej oferty jest również wypożyczalnia pianek do triathlonu oraz walizek rowerowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami mailowo na adres sklep@tricentre.pl bądź telefonicznie pod numerem 575 460 694. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące dopasowania lub doboru sprzętu do indywidualnych potrzeb i wymagań!

pixel