O marce Compressport

2023-06-15
O marce Compressport

W 2008 r., z chęci zaoferowania najwyższej jakości odzieży kompresyjnej i akcesoriów dla każdego biegacza, kolarza i triathlonisty, powstała idea, która finalnie przerodziła się w stworzenie marki Compressport. Szwajcarski producent od wielu lat jest liderem w dziedzinie kompresji dla sportowców niezależnie od poziomu ich zaawansowania. Dzięki współpracy z profesjonalnymi zawodnikami sprzęt, przed wprowadzeniem na rynek, jest wielokrotnie testowany i na bieżąco udoskonalony tak, aby finalny produkt spełnił oczekiwania każdego, kto chce wejść na wyższy poziom i poprawić swoje dotychczasowe osiągnięcia.

„Czym jest kompresja? Jak działa kompresja?” – to najczęściej zadawane pytania przez osoby będące na początku swojej sportowej drogi. Jej głównym zadaniem jest poprawa krążenia krwi, co przekłada się na mniejsze zmęczenie i zwiększenie wydajności podczas wysiłku. Co istotne, kompresja w produktach Compressport pozwala zredukować wstrząsy, wibracje i mikrourazy, dlatego też sam proces regeneracji przebiega sprawniej i pozwala szybciej uzyskać poczucie świeżości. Jeśli chodzi o najważniejsze artykuły kompresyjne w asortymencie marki są to:

 • Opaski kompresyjne na łydki i uda
 • Skarpety kompresyjne
 • Rękawki kompresyjne
 • Triathlonowe i biegowe koszulki kompresyjne
 • Spodenki kompresyjne do biegania i triathlonowe
odzież kompresyjna compressport

Oprócz produktów stricte kompresyjnych w ofercie Compressport znajduje się również szereg odzieży technicznej, skarpetek i akcesoriów. Dzięki temu zawodnik może liczyć na wsparcie w każdym aspekcie, co pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie do kolejnych treningów i zawodów. Jeśli chodzi o najważniejsze zalety innych towarów, to są to z pewnością wysoka jakość, staranność wykonania, oddychalność i dbałość o termoregulację. Warto nadmienić, że w produkcji odzieży stosuje się technologię płaskich szwów, co chroni przed powstawaniem nieprzyjemnych otarć. Compressport posiada sprzęt dedykowany do używania w każdych warunkach – zarówno podczas chłodnych dni, jak i upałów. Tym samym ze szwajcarską marką można dbać o formę i wyniki przez cały rok! Do produktów wartych uwagi należą:

 • Koszulki biegowe i do triathlonu
 • Spodenki do biegania
 • Pasy i plecaki biegowe
 • Wodoodporne i wiatroszczelne kurtki do biegania
 • Skarpetki techniczne – biegowe i rowerowe
 • Nakrycia głowy – czapki do biegania, daszki i opaski na głowę

Wszystkie artykuły są w 100% wyprodukowane w Europie, co gwarantuje zastosowanie najlepszych materiałów. Same produkty poddawane są najwyższym próbom w bardzo trudnych warunkach – Hawaje, Mont Blanc, Sahara... Tam, gdzie odbywają się mordercze wyścigi, tam testowana jest odzież kompresyjna Compressport.

odzież biegowa compressport

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie Compressport, warto zapoznać się z artykułami dedykowanymi poszczególnym kategoriom produktów:

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
pixel