Stroje triathlonowe - kombinezony na triathlon

( ilość produktów: 119 )

Stroje triathlonowe dla wymagających zawodników – skuteczne wsparcie podczas treningu i zawodów

Triathlon to niezwykle wymagająca dyscyplina sportu. Zawodnicy w trakcie treningu czy zawodów poddawani są sporym obciążeniom pod względem mięśniowym i muszą zmagać się z ekstremalnymi często warunkami atmosferycznymi. Aby odciążyć trochę organizm i wesprzeć profesjonalistów czy zapalonych amatorów triathlonu przygotowaliśmy stroje triathlonowe dostępne w wielu wersjach.

Jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych sklepów sportowych w Polsce, oferując wysokiej klasy produkty dla sportowców. W bogatej ofercie otrzymasz m.in. suplementy diety, stroje sportowe, obuwie do biegania czy uprawiania kolarstwa, przydatne akcesoria i wiele więcej elementów. Mamy również wiele ciekawych strojów triathlonowych, objętych gwarancją jakości producentów.

Jaką rolę pełni strój do triathlonu?

Strój triathlonowy jest kluczowy w osiąganiu odpowiednich rezultatów w czasie treningów czy zawodów. Przede wszystkim strój do triathlonu osłania przed chłodem i wiatrem, a w czasie bardzo gorących dni – zapewnia termoregulację ciała, nie dopuszczając do jego przegrzania. Każdy profesjonalny kombinezon do triathlonu wykonany jest z materiałów szybkoschnących, co zwiększa komfort biegu czy jazdy na rowerze. Wkładka rowerowa, w którą wyposażony jest kombinezon triathlonowy pełni z kolei rolę amortyzującą, ogranicza obciążenie nóg i pośladków, a także wpływa pozytywnie na wygodę jazdy.

Lekkość stroju triathlonowego nie ogranicza ruchów zawodnika, a jego dopasowana do ciała forma przekłada się na lepsze krążenie krwi oraz szybszą regenerację po zakończonym reżimie treningowym lub zawodach.

Chcesz kupić strój triathlonowy? Poznaj naszą bogatą ofertę!

Chcesz kupić swój pierwszy, w pełni profesjonalny strój startowy na triathlon? W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze jakościowo, efektownie wyglądające stroje triathlonowe marki Blueseventy i Zerod – najbardziej rozpoznawalne marki triathlonowe na świecie. Możesz wybrać jednoczęściowy strój do triathlonu lub strój dwuczęściowy, składający się ze spodenek, koszulki, a awersji damskiej, z biustonosza triathlonowego o specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, gwarantującej wysoki komfort w czasie jazdy rowerem i w czasie biegu.

W ofercie mamy jednoczęściowe stroje triathlonowe (męskie oraz damskie) w wersji z krótkimi rękawami lub bez rękawów – idealne rozwiązanie na letnie upały. Oczywiście możesz również skompletować własny, niepowtarzalny strój składający się z dwóch części. Posiadamy dwuczęściowe stroje triathlonowe oparte na dopasowanych do sylwetki spodenkach i koszulce. Po prostu, wybierzesz dowolny model spodenek, koszulki lub biustonosza triathlonowego, który wpadł Ci w oko.

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatym wyborem innego rodzaju produktów dla triathlonistów, wśród których znajdziesz m.in. pianki triathlonowe. Jeśli masz pytania, prowadzony przez nas sklep triathlonowy służy pomocą. Wystarczy zadzwonić lub napisać – odpowiemy na wszystkie wątpliwości lub sugestie!

pixel