Akcesoria i sprzęt do doskonalenia techniki pływania

( ilość produktów: 13 )

Popraw technikę pływania dzięki akcesoriom do treningu pływackiego

Pracujesz nad techniką pływacką? Szukasz pomysłowych akcesoriów sportowych, które pomogą poprawić Twój styl pływania? Skorzystaj z pomocy naszego sklepu internetowego i zaopatrz się w wysokiej klasy akcesoria do doskonalenia techniki pływania, takich marek jak Fins.

Wśród prezentowanych produktów znajdziesz m.in. opaski na kostki Fins, dzięki którym zapanujesz nad pracą nóg, nowoczesne stabilizatory na ręce – wiosełka pływackie, dzięki którym popracujesz nad prawidłowym ułożeniem dłoni w wodzie czy specjalne gumy treningowe do ćwiczeń na sucho – symulowanie treningu pływackiego bez konieczności wchodzenia do wody.

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria do doskonalenia techniki pływania to sprzęt stworzony z myślą o amatorach i prawdziwych profesjonalistach, którym zależy na poprawie techniki, a tym samym na zwiększeniu swoich szans na sukces w zawodach pływackich lub zawodach triathlonowych. Przyjrzyj się produktom oferowanym przez sklep TriCentre.pl i zamów te kategorie sprzętu, które pomogą w Twoich codziennych treningach pływackich.

pixel