O marce Currex

O marce Currex

Takie sporty jak bieganie, kolarstwo, piłka nożna czy trekking wymagają właściwego przygotowania się pod kątem sprzętowym. Nieodzownym elementem wyposażenia są, oczywiście, dedykowane konkretnej aktywności obuwie, ale równie istotne są wygodne, specjalistyczne, odpowiednio dopasowane do stopy wkładki do butów. Jednym z czołowych producentów w tym segmencie jest niemiecka marka Currex.
Przeczytaj więcej
O marce Comfyballs

O marce Comfyballs

Jak samą nazwą zachęcić mężczyzn do wybrania odpowiedniej dla nich bielizny biegowej? Z pewnością doskonale wiedzą o tym twórcy marki Comfyballs! Norweski producent bokserek do biegania doskonale wie, jak zadbać o komfort genitaliów nawet podczas intensywnego wysiłku. Komu leży na sercu wygoda klejnotów, niech jak najszybciej zapozna się z pełną ofertą, by wybrać dla siebie odpowiedni produkt.
Przeczytaj więcej
O marce Assos

O marce Assos

Myśląc o producentach odzieży rowerowej, których cechuje bardzo wysoka jakość, innowacyjność i ciągła praca nad rozwojem technologicznym swoich produktów, nie sposób nie wspomnieć o marce Assos. Szwajcarski brand od wielu lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród amatorskich kolarzy, jak i profesjonalnych sportowców. Świadczy to o tym, że jest to marka przeznaczona dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania. Dzięki temu zawodnicy mają możliwość poprawiania swoich rezultatów oraz uzyskania większego komfortu w czasie jazdy, który zagwarantować może wyłącznie najwyższej klasy odzież rowerowa i niezbędne akcesoria.
Przeczytaj więcej
O marce Goodr

O marce Goodr

Temat marki Goodr w teorii można by zamknąć jednym zdaniem – „okulary przeciwsłoneczne, jakie są, każdy widzi”. Można by, ale nie sposób przejść obojętnie obok tego, co oferują te produkty. To nie tylko świetna ochrona przed słońcem, ale coś, co określa się stylem bycia. Goodr wybierasz nie tylko dlatego, że chcesz osłonić oczy przed promieniami, ale również po to, by pokazać swoją indywidualność, odrębność. Każdy model w ofercie to dodatek do osobowości. Wystarczy spojrzeć na nazwy poszczególnych okularów i tym kluczem wybrać prezentację swojego ego.
Przeczytaj więcej
O marce OOfos

O marce OOfos

Solidne wykonanie treningu to połowa sukcesu – równie istotny jest proces właściwej regeneracji po wysiłku. Zmęczony organizm potrzebuje wsparcia, by szybciej wrócić do pełni sił i nie mówimy tu tylko o właściwej suplementacji. Wśród produktów z kategorii recovery uwagę zwracają buty oraz klapki regeneracyjne marki amerykańskiej marki OOfos. To właśnie dzięki nim można zrelaksować się po sesji treningowej lub zawodach i tym samym zapewnić należyty relaks.
Przeczytaj więcej
O marce Zerod

O marce Zerod

Marka Zerod bardzo szybko zdobyła dużą renomę i cieszy się uznaniem nie tylko wśród profesjonalnych sportowców, ale i triathlonistów-amatorów. Firma stworzona przez dwóch francuskich zawodników startujących w przeszłości z powodzeniem w zawodach na całym świecie, dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, została przyjęta z ogromnym entuzjazmem, a jej produkty są często widoczne na podiach największych imprez.
Przeczytaj więcej
O marce Blueseventy

O marce Blueseventy

Nowozelandzka marka Blueseventy to od lat czołowy producent pianek triathlonowych. Pojawiła się na rynku jako jedna z pierwszych, wykorzystując zdobyte wcześniej doświadczenie startowe założycieli i bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Nieprzerwanie od 1993 r. z wyrobów marki korzystają zarówno profesjonalni triathloniści, jak i amatorzy szukający sprzętu najwyższej jakości.
Przeczytaj więcej
O marce Squeezy

O marce Squeezy

Pierwszy żel energetyczny na świecie powstał w 1978 r. Stała za tym marka Squeezy, która była pionierem w tym segmencie odżywek dla biegaczy, kolarzy, triathlonistów, a także innych wyczynowych sportowców. Po upływie kilkudziesięciu lat suplementy niemieckiego producenta w dalszym ciągu są obecne na rynku i pomagają kolejnym pokoleniom naładować się dobrą energią zarówno podczas treningów, jak i zawodów.
Przeczytaj więcej
O marce Ronhill

O marce Ronhill

Gdy w 1970 r. brytyjski biegacz Ron Hill wygrywał prestiżowy Boston Marathon, w głowie zaczynała mu kiełkować myśl o stworzeniu odzieży biegowej, która w 100% spełniłaby jego oczekiwania. Chcąc samemu wejść na wyższy poziom, a jednocześnie pomóc innym zawodnikom, zaczął pracować początkowo nad koncepcją nowych spodenek do biegania. Efektem tych działań był pierwszy model tzw. Twin Short, czyli spodenki z wbudowanymi getrami posiadające bardzo dużą liczbę kieszonek. Tym samym rozpoczęła się rewolucja w świecie sportowej odzieży, której rozwój obserwujemy po dziś dzień.
Przeczytaj więcej
O marce Altra

O marce Altra

Gdy w 1998 r. dwoje amerykańskich nastolatków zaczęło pracować nad autorską, innowacyjną koncepcją stworzenia butów do biegania, nikt nie spodziewał się, że po kilku latach będzie to globalna marka szanowana i doceniana przez miliony biegaczy na całym świecie. Dziś Altra dociera ze swoimi nowatorskimi rozwiązaniami, oferując zupełnie inną filozofię niż tradycyjne brandy.
Przeczytaj więcej
O marce Compressport

O marce Compressport

W 2008 r., z chęci zaoferowania najwyższej jakości odzieży kompresyjnej i akcesoriów dla każdego biegacza, kolarza i triathlonisty, powstała idea, która finalnie przerodziła się w stworzenie marki Compressport. Szwajcarski producent od wielu lat jest liderem w dziedzinie kompresji dla sportowców niezależnie od poziomu ich zaawansowania. Dzięki współpracy z profesjonalnymi zawodnikami sprzęt, przed wprowadzeniem na rynek, jest wielokrotnie testowany i na bieżąco udoskonalony tak, aby finalny produkt spełnił oczekiwania każdego, kto chce wejść na wyższy poziom i poprawić swoje dotychczasowe osiągnięcia.
Przeczytaj więcej
pixel