Nogawki i nakolanniki rowerowe, kolarskie

( ilość produktów: 6 )

Nogawki rowerowe – by jazda jednośladem była bezpieczna i komfortowa

W przypadku jazdy na rowerze kluczową rolę pełnią mięśnie nóg, ale też ich odpowiednie ukrwienie. Oczywiście, osoby uprawiające aktywnie kolarstwo cały czas trenują pracę systemu transportowania krwi podczas jazdy, jednak niekiedy warto ją wspomagać. Świetnie sprawdzą się w tym nogawki rowerowe, które znajdziesz w naszym asortymencie.

Nogawki rowerowe (znane także jako nogawki kolarskie) to specjalny typ odzieży ułatwiający odbycie niezwykle efektywnego treningu. Pełnią kluczową rolę zarówno w osiąganiu zadowalających rezultatów, jak i w czasie regeneracji potreningowej.

Czym są nogawki rowerowe i jaką rolę spełniają?

Nogawki rowerowe (a także nakolanniki rowerowe, które znajdziesz w naszym asortymencie) zakładane są na odpowiednie części nóg. Zapewniają skórze dopływ odpowiedniej ilości tlenu, poprzez materiał oddychający. Ochraniają newralgiczne części ciała przed chłodem, a także pozwalają regulować potliwość w ciepłe dni. Odpowiednio uciskają też tętnice i żyły, wspierając krwiobieg w ciele zawodnika.

Tego rodzaju nogawki czy nakolanniki są idealne dla amatorów i profesjonalistów, którzy zawsze stawiają na komfort w czasie jazdy rowerem. Sprawdzą się też wśród zapalonych triathlonistów.

Poznaj nogawki kolarskie z naszego asortymentu

W naszym asortymencie mamy różnego rodzaju nogawki kolarskie oraz nakolanniki kolarskie (które możesz wykorzystać jako ocieplacze na kolana). Znajdziesz u nas produkty takich firm jak ASSOS – między innymi z serii LEG WARMERS EVO. Jakość tych ubrań została doceniona przez naszych stałych i licznych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się także z pozostałymi elementami wyposażenia triathlonistów, kolarzy, biegaczy czy osób uprawiających inne dyscypliny sportu. Jesteśmy specjalnie dla Ciebie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Mamy nadzieję, że stosując produkty z dostępnego u nas asortymentu Twój trening Cię zadowoli, a rezultaty osiągane na zawodach będą satysfakcjonujące!

pixel