Przegląd produktów regeneracyjnych Squeezy

2023-05-29
Przegląd produktów regeneracyjnych Squeezy

Marka Squeezy od samego początku swojego istnienia działa zgodnie z dewizą „od sportowców dla sportowców”. Co konkretnie sprawia, że odżywki niemieckiego producenta pozwalają na uzyskanie optymalnej dawki mocy podczas zawodów i właściwy przebieg procesu regeneracji po?

Aminokwasy Squeezy Pure Amino

Pamiętaj, że nawet po treningu jesteś już przed kolejnym. Dlatego właśnie znaczenie właściwej regeneracji zaczyna się bezpośrednio po skończonym wysiłku i jest to istotny element, którego nie można pomijać.

Proces metabolizowania tradycyjnej odżywki białkowej jest czasochłonny, trwa kilka godzin. Chcąc ruszyć z odpowiednią regeneracją jak najszybciej, nie można tracić czasu! W tym celu warto sięgnąć po aminokwasy Squeezy Pure Amino. To w 100% wegański produkt oparty na Master Amino Pattern (MAP) – to opatentowana suplementacja łącząca niezbędne aminokwasy we właściwych proporcjach. Proces ten jest wzorowany na funkcjonalnym wykorzystywaniu naturalnego białka w organizmie łączącego 8 aminokwasów egzogennych metabolizowanych w 99% od razu po spożyciu. W przeciwieństwie do preparatów, które nie są oparte o MAP, tutaj zostaje tylko 1% odpadów azotowych. To duża zaleta dla jelit, nerek, wątroby charakteryzująca się również świetną tolerancją dla organizmu.

Produkt jest idealny do stosowania po uprawianiu sportów wytrzymałościowych i siłowych wymagających wysokiego zapotrzebowania na białko. Celem jest zapobieganie skurczom i bólom mięśni dla usprawnienia procesu regeneracji.

Stosowanie: przed i po wysiłku.

Opakowanie: częściowo wykonane z masy celulozowej pochodzącej z recyklingu. Niezbędny ze względów technicznych i higienicznych wkład to bioplastik wykonany z tworzywa K-PET na bazie ekologicznej trzciny cukrowej.

Napój regeneracyjny Squeezy Protein Energy Drink

Dzięki wspomnianym wyżej aminokwasom Squeezy oferuje rewelacyjne rozwiązanie dla optymalnej regeneracji. Aby je dopełnić, warto skorzystać z innego produktu w ofercie marki, czyli napoju Protein Energy Drink. Uzupełnia zapasy energii, a także dba o zapotrzebowanie na minerały, witaminy i białka.

Proszek jest białkowo-węglowodanową mieszanką. O jego sile stanowi właśnie znakomity stosunek białka do węglowodanów, który w połączeniu z cennymi składnikami odżywczymi oferuje doskonały napój regeneracyjny nadający się do spożycia z mlekiem lub, co ciekawe, wodą. W przeciwieństwie do wielu innych produktów, które świetnie smakują wyłącznie z mlekiem, w tym przypadku pełen smak i aromat czekolady można uzyskać nawet w połączeniu z wodą, co w teorii nie przypomina napoju skrojonego dla dobrze odżywionych sportowców.

Squeezy Protein Energy Drink oraz Pure Amino to bezkonkurencyjny duet stanowiący o sile idealnej regeneracji tuż po zakończeniu wysiłku. Pamiętając o dostarczeniu organizmowi niezbędnych składników jak najszybciej, zyskuje się solidne wsparcie szykujące zawodnika do następnego treningu.

Stosowanie: zaraz po wysiłku.

Przeznaczenie: wszystkie sporty siłowe i wytrzymałościowe.

Pakowanie: puszka jest wykonana z ekologicznej trzciny cukrowej pochodzącej ze zrównoważonych upraw – zgodnie z hasłem „Squeezy goes green”.

squeezy recovery

Baton regeneracyjny Squeezy Recovery Bar

Bogaty w białka, witaminy i minerały pyszny baton regeneracyjny oferuje mniej więcej takie same wartości jak 250 ml wspomnianego wyżej napoju Squeezy.

To dobra alternatywa dla tych, którzy nie chcą napoju tylko białkowej przekąski do stosowania po treningu. Waniliowy smak w delikatnej polewie czekoladowej kusi więc nie tylko skutecznością działania, ale i rewelacyjnym smakiem!

Baton jest wolny od sztucznych słodzików i barwników, a przy tym charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu. Zawartość białka i węglowodanów jest stosunkowo wysoka, dlatego baton regeneracyjny Squeezy Recovery Bar to kolejna propozycja w walce o skuteczną regenerację tuż po zakończeniu aktywności fizycznej.

Stosowanie: zaraz po wysiłku.

Przeznaczenie: wszystkie sporty siłowe i wytrzymałościowe.

Pakowanie: monofolia nadająca się do recyklingu.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel