KNOG

( ilość produktów: 12 )

Lampki rowerowe marki KNOG

Każdy uczestnik ruchu drogowego musi być wyposażony w odpowiednie oświetlenie, które zadba o optymalny poziom widoczności, a co za tym idzie – bezpieczeństwa. Dotyczy to nie tylko samochodów, ale również rowerów. Z myślą o wszystkich poszukujących wysokiej jakości lamp, powstała marka KNOG, która oferuje szeroki wybór oświetlenia rowerowego.

Marka KNOG powstała w 2003 roku i nieprzerwanie do dziś produkuje unikalne akcesoria rowerowe, w tym proponowane lampki rowerowe. Ich niekwestionowaną zaletą, obok rzecz jasna dużej różnorodności, jest wysoka jakość wykonania. Użyty do produkcji materiał wykazuje się działaniem odpornym na promieniowanie UV, przez co lampki nie tracą kolorów, zachowując nienaganny wygląd – przez cały okres eksploatacji.
W ofercie naszego sklepu znajdują się lampki rowerowe KNOG przednie i tylnie, zróżnicowane ilością lumenów, przez co pozwalają na optymalny dobór do własnych preferencji. W zależności od indywidualnych oczekiwań, można wybrać oświetlenie KNOG PWR, posiadające aż 6 trybów pracy, które bez problemu można dopasować do panujących warunków na drodze, zapewniając jeszcze lepszą widoczność – w nocy i po zmierzchu.

Sporym zainteresowaniem cieszą się również lampki KNOG Blinder Square. Nowoczesny wygląd, niewielkie rozmiary, beznarzędziowy system montażu oraz wygodne ładowanie poprzez USB to tylko niektóre z ich atutów. Doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, ponieważ są wodoodporne.

Lampka KNOG, jaką oferujemy w naszym sklepie zapewni odpowiednie doświetlenie roweru, a także gwarancję bezpiecznej jazdy. Sprawdź profesjonalne produkty dla kolarzy i zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich!

pixel