Koszulki kompresyjne - męskie i damskie

( ilość produktów: 31 )

Wysokiej klasy koszulki kompresyjne – sprzyjające treningowi i regeneracji

Odzież kompresyjna to specjalny rodzaj ubrań dla sportowców, która wzmacnia siłę i wytrzymałość mięśni, dzięki czemu przekłada się na osiąganie bardziej satysfakcjonujących rezultatów. Jednym z ważniejszych elementów stroju kompresyjnego są koszulki kompresyjne. W naszym asortymencie mamy bardzo szeroki wybór tego rodzaju produktów, ułatwiające wykonanie prawidłowego reżimu treningowego podczas uprawiania różnych dyscyplin.

Dostępne u nas koszulki kompresyjne nadają się do wykorzystania w czasie trenowania biegów, kolarstwa, triathlonu, sportów walki i wielu innych dyscyplin. Są wykonane z trwałych i dobrze dopasowanych do ciała materiałów. Zostały stworzone na bazie technologii opracowanej przez takich producentów jak m.in. COMPRESSPORT. Przypominamy, że kupując u nas możesz liczyć na gwarancję jakości producenta.

Koszulka kompresyjna dla profesjonalisty – dlaczego jest tak ważna?

Nowoczesna odzież kompresyjna sprzyja minimalizowaniu ilości wstrząsów i wibracji docierających w głąb włókien mięśniowych. To ogranicza liczbę mikrourazów i przyspiesza proces potreningowej regeneracji. Poza tym koszulki kompresyjne poprawiają krążenie krwi, regulują ciśnienie i pozwalają na odpowiednie natlenienie organizmu. To z tego względu są tak istotne – zarówno podczas reżimu treningowego, jak i w trakcie startu w samych zawodach.

Nie zapominajmy również że każda koszulka kompresyjna przekłada się na pewność siebie zawodnika amatora, półprofesjonalisty i profesjonalisty. Odpowiedni krój, wygląd i dopasowanie do ciała sprawia, że w komfortowych warunkach możesz biegać czy jeździć na rowerze.

Poznaj koszulki kompresyjne prosto z naszego asortymentu!

Wśród odzieży oferowanej przez nasz sklep triathlonowy znajdziesz ultralekkie, niezwykle wytrzymałe i superwygodne koszulki kompresyjne najlepszych producentów. Są to dopasowane do anatomii ludzkiego ciała koszulki kompresyjne do biegania i na rower. Posiadamy koszulki kompresyjne w wersji z krótkim lub długim rękawem, a także koszulki bez rękawów. Mamy tank top na siłownię czy do biegania w wielu wariantach kolorystycznych. To u nas znajduje się bogata kolekcja damska i męska.

W naszej ofercie znajdują się również koszulki lite i rozpinane, na zamek – idealny wybór dla kolarzy oraz triathlonistów. Prezentowana odzież, w tym wspomniane koszulki kompresyjne na rower, wykonane zostały ze specjalnie dobranych, wyjątkowo lekkich i przyjemnych w dotyku tkanin. Są to materiały gwarantujące doskonałą wentylację i maksymalną wygodę użytkową w trakcie biegu czy jazdy rowerem.

Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się także innego rodzaju odzież kompresyjna, w tym między innymi spodnie, opaski kompresyjne czy czapki. Wszystkie pozwolą osiągać o wiele lepsze rezultaty, przekładając się jednocześnie na wzmocnienie Twojego organizmu! W razie pytań związanych z prezentowaną ofertą koszulek lub innych ubrań kompresyjnych – zachęcamy do kontaktu już teraz!

pixel