SURPASS

( ilość produktów: 5 )

Żele rozgrzewające SURPASS

Intensywny trening sprawia, że sportowiec musi zadbać także o regenerację. W zależności od sytuacji należy wtedy użyć specjalistycznego żelu regeneracyjnego lub żelu rozgrzewającego. W naszym asortymencie dostępne są dedykowane dla sportowców żele SURPASS przeznaczone do smarowania mięśni w celu optymalizacji przepływu krwi i dostarczenia składników odżywczych. Produkty tej renomowanej marki zyskały pozytywne opinie zarówno wśród sportowców wyczynowych, jak i u amatorów sportów, takich jak bieganie, kolarstwo, czy też pływanie.

Żel regenerujący – w czym pomoże?

Wykorzystując żel regenerujący SURPASS dostarcza się mięśniom niezbędnego magnezu, który podczas intensywnego wysiłku jest tracony w ogromnych ilościach. Dzięki aplikacji żelu można zdecydowanie przyspieszyć proces regeneracji, gdyż żel magnezowy jest jednym z najlepszych sposobów, by szybko uzupełnić niedoboru tego pierwiastka. Produkty tej marki mają magnez o bardzo dobrym wchłanianiu, co zwiększa ich efektywność.

Żele rozgrzewające dla sportowców

Żel rozgrzewający dla sportowców marki SURPASS idealnie sprawdzi się nie tylko po zwykłym treningu, ale również wtedy, gdy dojdzie do mniejszego lub większego urazu. Rozgrzanie obolałego mięśnia jest polecane wtedy, gdy na treningu dojdzie do lekkiego naciągnięcia lub nawet naderwania. Dotyczy to wszystkich mięśni, a w tym mięśni nóg, jak i mięśni kończyn górnych. Żel rozgrzewający warto wtedy aplikować nawet kilka razy dziennie, co zdecydowanie przyspieszy proces regeneracji i pozwoli wrócić do treningu na pełnych obrotach.

pixel