SBR

( ilość produktów: 17 )

Ogranicz niekorzystny wpływ chloru na skórę, włosy i paznokcie, sięgając po profesjonalne kosmetyki dla pływaków marki SBR. Sklep dla triathlonistów tricentre.pl ma w swojej ofercie wiele rodzajów kosmetyków dedykowanych osobom często przebywającym na basenach, uprawiającym pływanie lub przygotowującym się do zawodów triathlonowych.

Wśród prezentowanych produktów kosmetycznych SBR znajdziesz m.in. kilka rodzajów szamponów i odżywek do włosów, które ochronią przed niekorzystnym działaniem substancji chemicznych powszechnie dodawanych do wody basenowej. Są to również żele i balsamy do ciała dla pływaków oraz inne kosmetyki dla triathlonistów.

Produkty tego typu pomagają w pozbyciu się z powierzchni ciała chloru, nawilżają i odżywiają skórę, tym samym wspierając naturalne procesy jej regeneracji.

Stosując profesjonalne kosmetyki dla triathlonistów, chronisz skórę przed wysuszeniem i szybkim starzeniem, co zwykle związane jest z długim przebywaniem w uzdatnianej wodzie basenowej. Poznaj unikalne produkty SBR i chroń swoje ciało przed niszczącym działaniem chloru.

pixel