PEARL IZUMI

( ilość produktów: 17 )

Pearl Izumi – najlepsza odzież i akcesoria dla wymagających sportowców

Uprawianie sportu takiego jak triathlon czy kolarstwo wymaga nie tylko niebagatelnego przygotowania motorycznego i kondycyjnego, ale też dostępu do odzieży najwyższej klasy. W naszym asortymencie posiadamy akcesoria marki Pearl Izumi. To firma bazująca na najnowocześniejszych technologiach, oferująca trwałe, wygodne i przede wszystkim wszechstronne produkty dla osób uprawiających sport zawodowo oraz amatorsko.

Marka Pearl Izumi tworzy wysokiej klasy ubrania, aby zapewnić zawodnikom komfort, wydajność w trakcie treningu i zawodów oraz walory praktyczne, dostosowane do ich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju ubrania amerykańskiego producenta, które mają gwarancję jakości. Z pewnością sprawdzą się podczas kolarskich zmagań czy na triathlonowych trasach.

Dlaczego warto korzystać z ubrań marki Pearl Izumi?

Przede wszystkim odzież kolarska czy buty rowerowe od Pearl Izumi wykonane są z materiałów niezwykle wytrzymałych. Zapewniają odpowiednią rozciągliwość, nie uszkadzają się pod wpływem wysokiej lub bardzo niskiej temperatury. Mają też odporność na ewentualne czynniki mechaniczne. Materiały to nowoczesne tworzywa sztuczne, które oddychają razem z użytkownikiem, zapewniając mu dostęp do tlenu – tak ważnego w czasie uprawiania sportu.

Druga kwestia jaką należy podkreślić mówiąc o ubraniach i akcesoriach marki to funkcjonalność. Odzież kolarska nadaje się do wykorzystania w bardzo chłodne dni oraz w czasie upałów. Świetnie sprawdzi się także podczas biegania, dzięki czemu asortyment marki można wykorzystać jako strój triathlonowy.

Podsumowując - chcesz zwiększyć swoje szanse w zawodach triathlonowych? Szukaj markowych akcesoriów sportowych wykonanych z lekkich i wytrzymałych materiałów, bazujących na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Doskonałym przykładem takiego sprzętu jest odzież, obuwie oraz akcesoria rowerowe właśnie z firmy Pearl Izumi.

Dla kogo adresowana jest każda kolekcja marki Pearl Izumi?

Odzież rowerowa i triathlonowa (w ofercie naszego sklepu otrzymasz także stroje do uprawiania triathlonu) spod ręki specjalistów Pearl Izumi jest wszechstronnie wykorzystywana przez sportowców, którym zależy na odzieży wydajnej, skutecznej i stosunkowo niedrogiej.

Mogą korzystać z niej profesjonaliści, którzy traktują start w wielu zawodach jako zarobek. Nie zawiodą się amatorzy startujący w różnego rodzaju imprezach sportowych, którzy od ubrań i akcesoriów oczekują wsparcie podczas treningu i poprawienia możliwości regeneracyjnych organizmu. W strojach od Pearl Izumi mogą poruszać się także osoby, które traktują sport wyłącznie jako formę rekreacji.

Buty, odzież i nie tylko - Pearl Izumi w sklepie Tricentre.pl

Skąd pochodzi Pearl Izumi? Ta amerykańska marka o japońskim rodowodzie. Jest jednym z największych producentów odzieży i akcesoriów sportowych na rynku w USA i Europie. Dziś – również za sprawą naszego sklepu - produkty tej marki dostępne są również na rynku polskim.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne buty rowerowe szosowe i triathlonowe w kilku wersjach kolorystycznych i różnych rozmiarach, a także niezwykle wytrzymałe i niezwykle wygodne w użytkowaniu rękawiczki kolarskie Pearl Izumi. To nie wszystko! W ofercie naszej marki dostępna jest damska i męska kurtka rowerowa, bluzy rowerowe o ocieplonym wnętrzu, wygodna koszulka rowerowa z odblaskowymi wstawkami i o wiele więcej!

Jest to światowej klasy sprzęt stworzony z myślą o szczególnych potrzebach osób uprawiających triathlon oraz kolarzy szosowych, gwarantujący wysoki komfort i dużą efektywność jazdy, zwłaszcza jazdy indywidualnej na czas. Zapoznaj się z naszą kolekcją sprzętu Pearl Izumi i wybierz coś dla siebie!

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty. Jesteśmy jednym z największych dostawców sprzętu sportowego w Polsce. Posiadamy szeroki asortyment, który adresowany jest do fanów wielu dyscyplin sportowych – w tym biegania, pływania, triathlonu czy kolarstwa. W razie pytań – pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów!

pixel