2020-03-11

Kolarskie nowości od Rudy Project w 2020 roku

Powoli aura zaczyna zachęcać do porzucenia w kąt trenażerów, uruchamiając wyobraźnię kolarzy chcących w końcu ruszyć na trening na świeżym powietrzu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom sportowców, powiększając asortyment w TriCentre.pl. Nasza oferta właśnie została poszerzona o produkty marki Rudy Project. Postawiliśmy na nowe okularki rowerowe oraz kaski rowerowe aerodynamiczne. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

Okularki rowerowe i kaski rowerowe w TriCentre

Z racji tego, że produkty Rudy Project cieszą się dużym zainteresowaniem postanowiliśmy jeszcze bardziej rozszerzyć i tak już bogatą ofertę akcesoriów tej firmy. Warto zwrócić uwagę szczególnie na okularki dla kolarzy, a konkretniej model Cutline. Do najważniejszych cech produktów - oprócz, rzecz jasna, niesamowicie atrakcyjnego wyglądu - należą: szerokie pole widzenia, bardzo duża możliwość customizacji w postaci wymiany ramek, soczewek i obramowania, dobra wentylacja i lekkość (zaledwie 36 g). Łączy w sobie to, czego oczekuje każdy sportowiec, czyli jest ekstremalnie wytrzymały, ultrakomfortowy i do tego znakomicie się prezentuje wizualnie.

Druga z naszych nowości to coś, co szczególnie zainteresuje zawodników szukających jeszcze większego areo... Konstrukcja, potwierdzone testy w tunelu aerodynamicznym i lekkość (280 g) czynią kask rowerowy Boost 1 jedną z najciekawszej propozycji w swojej kategorii. Podobnie jak w przypadku wyżej wspominanych okularków ten kask aerodynamiczny również cechuje komfort użytkowania. Ze względu na świetne dopasowanie do głowy na pewno pomoże urwać cenne sekundy w walce o jak najlepszy czas.

Szeroka oferta okularków rowerowych i kasków rowerowych marki Rudy Project jest dostępna TUTAJ. Zapraszamy do sprawdzenia naszej kolarskiej propozycji jeszcze przed pierwszym treningiem na zewnątrz!

okulary rowerowe rudy project

pixel