Nowe okulary pływackie w TriCentre!

2017-08-31
Nowe okulary pływackie w TriCentre!
Zbroimy się przed pływackim sezonem! Postanowiliśmy rozbudować nieco nasz wodny asortyment – wybór padł na okulary pływackie. Do tej pory mieliśmy w swojej ofercie produkty marek Blueseventy oraz Finis. Od dziś do tego zacnego grona dołącza znany i ceniony Zoggs. Czas na trochę polotu i finezji w triathlonowym centrum dowodzenia!

Jakie okulary do pływania będą idealne?


Marka pojawiła się na rynku 1992 r., wypływając w świat z Sydney. Australia, słynąca przecież z dużej liczby znakomitych pływaków, była miejscem powstania firmy specjalizującej się także w strojach kąpielowych i różnego rodzaju akcesoriów. Okulary do pływania Zoggs były pierwszymi na świecie produktami tego typu wyposażonymi w ochronę UV. Marka stawia przede wszystkim na innowacyjność i swoim rozwoju stawia na okulary pływackie tworzone specjalnie dla mężczyzn czy też kobiet. Co więcej – na szczególne traktowanie zasługują także najmłodsi. W 2006 r. pojawiły się wyjątkowe okulary do pływania dla dzieci, dzięki czemu już od pierwszych kontaktów z wodą maluchy mogą ćwiczyć w profesjonalnym stylu.

Mamy w swojej ofercie wiele modeli wykonanych przez Zoggs, jednak na szczególną uwagę zasługuje Predator Flex Reactor. Ich głównym wyróżnikiem są soczewki fotochromatyczne. Okulary pływackie reagują na natężenie światła i przyciemniają się bądź rozjaśniają w zależności od panującej aury. Przekonaj się na własne oczy, jak działa ta technologia!

Więcej informacji na temat produktów, zastosowanych technik i innowacji znajdziesz TUTAJ. Skompletuj swoje basenowe wyposażenie razem z nami – sklep triathlonowy TriCentre.pl to pierwsza przystań przed sezonem!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel