Wypożyczalnia pianek triathlonowychZanim wejdziesz do wody i rozpoczniesz pierwszy etap triathlonowych zmagań, zawczasu przekonaj się, która pianka triathlonowa będzie dla Ciebie odpowiednia. Zależy nam na tym, abyś czuł się w niej jak w „drugiej skórze”, dlatego stwarzamy Ci możliwość przetestowania produktów uznanej marki Blueseventy.  


Która pianka pozwoli Ci poczuć się jak ryba w wodzie? Jak sprawdzi się w warunkach bojowych? Przekonaj się samodzielnie i wypożycz jeden z dostępnych modeli. Po sprawdzeniu neoprenu w akcji będziesz wiedział czy znalazłeś złoty środek, czy powinieneś jeszcze pomyśleć nad podjęciem decyzji.

Nie kupuj kota w worku i skontaktuj się z nami drogą mailową na adres sklep@tricentre.pl, telefonicznie pod numerem 881 414 808 lub odwiedź nas osobiście przy ul. Mylnej 25 lok. 3 w Poznaniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w soboty od 10:00 do 15:00.

Standardowy okres wypożyczenia to jeden tydzień liczony od środy do wtorku następnego tygodnia.

Koszt wypożyczenia zależy od modelu i wygląda następująco: 

  • BlueSeventy Sprint (męski/damski) - 100zł/tydzień (kaucja 450zł)
  • BlueSeventy Fusion (męski/damski) - 150zł/tydzień (kaucja 650zł)
  • BlueSeventy Reaction (męski/damski) - 200zł/tydzień (kaucja 900zł)
  • BlueSeventy Helix (męski) - 250zł/tydzień (kaucja 1300zł)


Jeśli po wypożyczeniu stwierdzisz, że to właśnie to, otrzymasz od nas rabat 10% rabatu na zakup nowego sprzętu!

Dostępność odpowiedniego rozmiaru i modelu pianki jest potwierdzana przez nas mailowo, dłuższe okresy wypożyczeń ustalane są indywidualnie.

PAMIĘTAJ O ODPOWIEDNIM DOBORZE ROZMIARU WEDŁUG PONIŻSZEJ TABELI - W RAZIE WĄTPLIWOŚCI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


Wypożycz piankę do triathlonu online

 Jeśli zależy Tobie na szybkim procesie wypożyczenia pianki triathlonowej za pomocą mechanizmu sklepu internetowego, sprawdź ofertę online wypożyczalni pianek.

Kup własną piankę triathlonową

TRICENTRE to nie tylko wypożyczalnia, ale także sklep dla triathlonistów, który w swojej ofercie posiada pianki i stroje do triathlonu uznanych marek Blueseventy i ZeroD. Jeśli interesuje Ciebie oferta kupna, zapraszamy do kategorii pianki triathlonowe.

Kontakt z wypożyczalnią pianek triathlonowych TRICENTRE

Masz pytanie? - Zapraszamy do zadania pytania poprzez formularz kontaktu.

pixel