2018-10-17

Akcesoria Ronhill na jesienno-zimowe wybieganie

Jesień coraz mocniej zaczyna dawać się znaki, za moment gwałtowne obniżenie temperatury i pogorszenie, dlatego… po prostu zostań w domu ruszaj na trening razem z TriCentre! Odzież biegowa na chłodniejsze dni pojawiła się właśnie w naszym centrum dowodzenia, dając Ci sposobność na dbanie o formę nawet, gdy aura nie sprzyja. Umożliwiamy bieganie jesienią razem z marką Ronhill.

Przygotuj się do jesieni ze sklepem TriCentre


W myśl zasady wpajanej przez mamę – „Najwięcej ciepła ucieka przez głowę” – niezbędnikiem każdego zawodnika na trasie będzie czapka biegowa. Najbardziej interesującą propozycją jest Merino Hat w kolorze szarym bądź różowym. Ta czapka do biegania zawiera w swoim składzie włókna merynosa, co zapewnia doskonały komfort cieplny, a także pomaga w odprowadzaniu wilgoci. Dzięki temu wiemy, że w okresie zimowym czapki Ronhill zostawią ciepło na swoim miejscu!

czapka biegowa ronhill

Zanim jednak nadejdzie zima, przed nami piękna biegowa jesień, a ta pora roku bardziej sprzyja opaskom na głowę. W tej kwestii również dysponujemy szeroką gamą produktów. Opaski do biegania brytyjskiej marki Ronhill są wykonane z miękkiego, przyjemnego i oddychającego materiału. Krój zakrywający uszy zabezpieczy przed wiatrem i chłodem, czyniąc trening bardziej komfortowym. Opaska na głowę do biegania Finesse Printed Headband może być w tym roku jednym z najlepszych rozwiązań na jesienny wysiłek.

opaska na głowę ronhill

Dla większej ochrony przed zimnem przygotowaliśmy również pełen arsenał rękawiczek. Chcąc mieć pewność, że nie odmrozisz sobie palców nawet podczas najzimniejszych temperatur, wypróbuj m.in. rękawiczki do biegania Wind-Block Flip Glove. Produkt zawiera wyjmowaną patkę, którą można naciągnąć na palce w razie szczególnie silnego wiatru.

rękawiczki biegowe ronhill

Teraz, gdy znasz już receptę na sukces, skorzystaj z oferty marki Ronhill dostępnej w sklepie TriCentre i biegaj w każdej temperaturze!

pixel