CHIA CHARGE

( ilość produktów: 4 )

Batony CHIA CHARGE

Trening wytrzymałościowy charakteryzuje się tym, że trzeba przez długi czas utrzymać organizm na pełnych obrotach. Niezależnie od tego, czy dotyczy to biegania, czy treningu kolarskiego, idealnym rozwiązaniem na dostarczenie energii będzie CHIA CHARGE. Dedykowane dla sportowców batony energetyczne z naszego sklepu są przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie, które podczas treningu muszą dostarczać dodatkowej energii, lub potrzebują szybkiej przekąski, którą będą mogli zjeść zaraz po treningu.

CHIA CHARGE – świetne proporcje makroskładników

W nasze ofercie można znaleźć zarówno batony białkowe, jak i batony energetyczne. Wersje wysoko białkowe charakteryzują się dużą zawartością protein, które są niezbędne do optymalnej regeneracji mięśni po treningu. Świetnie będą nadawały się, jako posiłek po treningu lub przekąska w ciągu dnia, jeśli nie ma się pod ręką tradycyjnego posiłku z dużą zawartością białka. Wersje energetyczne mają zaś dużo węglowodanów, więc idealnie sprawdzą się podczas treningu, by szybko uzupełnić glikogen i uszczuplone wysiłkiem zapasy energii. Ogromną zaletą batonów CHIA CHARGE jest to, że szybko się trawią i nie obciążają układu trawiennego, co jest bardzo istotne podczas treningu.

CHIA – źródło witamin i minerałów

Batony z nasionami chia są nie tylko źródłem energii, ale też niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów. Batony Flapjack są więc zdrową przekąską, która może być alternatywą dla nieprzetworzonego jedzenia. Jednocześnie nie posiadają one żadnych zbędnych konserwantów.

pixel