TUFO

( ilość produktów: 1 )

Oferta Tricentre nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej produktów marki Tufo. Chodzi w końcu o lidera w dziedzinie, jaką jest konserwacja roweru! Ponad 50 krajów na całym świecie już poznało się na jakości oferowanej przez tego producenta i my również potwierdzamy, że warto. Nawet tak drobna rzecz, jak taśma do klejenia szytek – już doskonale pokazuje, z jak wysoką klasą mamy do czynienia.

Każdy produkt z logo Tufo zanim trafi na sklepowe półki, przechodzi przez drobiazgowe kontrole jakości. Poza tym, ten czeski producent osiąga ten poziom dzięki temu, iż większość asortymentu, jaki oferuje to dzieło ręcznej produkcji. Każdy szczegół jest dopracowany – co tym bardziej zachęca, by mając do wyboru tę i inne marki, wybrać właśnie Tufo.

Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić do skorzystania z naszych propozycji sygnowanych ich logo. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony. Zatem już teraz postaw na światową jakość, realizowaną przez naszych sąsiadów – dołącz do innych Klientów, którzy są już stałymi amatorami ich doskonale dopracowanych rozwiązań!

pixel