2019-10-29

Altra Escalante Racer New York - limitowana edycja tylko w TriCentre!

altra escalante racer new york

Już w ten weekend będziemy świadkami kolejnej edycji jednego z największych maratonów na świecie. 3. listopada oczy biegowego świata zwrócą się ku Nowemu Jorkowi, by śledzić rywalizację zawodników biorących udział w tym wydarzeniu. Co ma z tym wspólnego sklep TriCentre.pl? Z okazji TCS New York City Marathon w naszej ofercie pojawiła się limitowana edycja butów biegowych Altra. Sprawdź ich kosmiczny wygląd!

Dynamika i lekkość dla biegaczy

Każdego roku marka Altra wypuszcza na rynek specjalnie przygotowany model Escalante dedykowany największym maratonom na świecie. W tym roku mamy do czynienia z kolejną odsłoną - Escalante Racer New York 2019. Te buty biegowe w porównaniu do produktu z regularnej kolekcji charakteryzują się przede wszystkim unikalnym designem oraz mniejszą amortyzacją na poziomie 22 mm. Można śmiało powiedzieć, że w porównaniu do Escalante 2 model Racer jest bardziej elastyczny, cienki i przewiewny. To, co najważniejsze, zostało jednak zachowane, czyli technologia FootShape oraz ZeroDrop dla naturalnego rozłożenia palców i komfortowego przemierzania kilometrów.

Nie trzeba jechać do Nowego Jorku, żeby poczuć się jak uczestnik wielkiego maratonu! Poznaj lepiej buty biegowe Escalante Racer New York 2019 - więcej informacji znajdziesz TUTAJ. Limitowana kolekcja dostępna wyłącznie w sklepie TriCentre.

pixel