2020-09-03

Certyfikat Amerykańskiego Stowarzyszenia Lekarzy Podiatrów dla marki OOfos

Z przyjemnością informujemy o nagrodzie dla jednej z najlepszych marek w naszej ofercie! Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Podiatrów doceniło światowego lidera w dziedzinie obuwia regeneracyjnego, OOfos, przyznając mu certyfikat Seal of Acceptance. Medycy potwierdzili tym samym, że producent jest wzorem do naśladowania w swojej specjalizacji, a jego produkty z pewnością służą zdrowiu użytkowników.

Klapki regeneracyjne OOfos docenione przez podiatrów

Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Podiatrów swój certyfikat przyznaje produktom, które dbają o zdrowie stóp, a ich stosowanie na co dzień ma korzystny wpływ. Pełna gama artykułów marki OOfos, czyli zarówno klapki regeneracyjne, jak i obuwie regeneracyjne zostały uznane przez komitet za spełniające te kryteria. Wyróżniając się na tle innych firm gwarancją komfortu i zdrowia, amerykańska marka jest utożsamiana z wyjątkową jakością.

„To wielkie wydarzenie w historii naszego przedsiębiorstwa. Potwierdza nasze wcześniejsze badania wskazujące na szereg korzyści płynące z użytkowania produktów wykorzystujących nasze unikalne technologie opracowane z myślą o uldze i regeneracji. Od samego początku misją OOfos było zapewnienie jak największego komfortu. Certyfikat Seal of Acceptance przyznane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Podiatrów jest dowodem na to, że nasze klapki i obuwie regeneracyjne różnią się od innych produktów tego typu na rynku, a korzystny wpływ na zdrowie stóp został dostrzeżony i doceniony” - powiedział prezydent OOfos, Steve Gallo.

Więcej informacji o samej marce, jak i produktach marki znajdziesz TUTAJ.

klapki regeneracyjne oofos

pixel