2024-03-15

Nowa, limitowana kolekcja Compressport - Athlete Capsule

Athlete Capsule to limitowana kolekcja na sezon 2024 stworzona przez Compressport. Jest ona przeznaczona dla zawodników z elity sponsorowanych przez tę markę i składają się na nią specjalne wersje kolorystyczne dobrze znanej odzieży do biegania i akcesoriów znanych w trailowym świecie.

Athlete Capsule stanowi coś więcej niż tylko odrębne, wyróżniające się barwy. Limitowana edycja odzieży biegowej i akcesoriów jest połączeniem najnowszych technologii, komfortu użytkowania i przyciągającej wzrok grafiki. Ma być elementem jednoczącym sportowców spod znaku Compressport, by mogli poczuć jedność i przynależność do wyjątkowego grona zawodników walczących o najwyższe cele. Ta ekskluzywna linia produktów powstała w oparciu o współpracę inżynierów marki z czołowymi biegaczami. Doświadczenie tych drugich pozwoliło zebrać niezbędne wytyczne co do tego, czym powinna charakteryzować się odzież sportowa najwyższej jakości. Athete Capsule ma na nowo zdefiniować standardy ścigania się, więc kooperacja z elitą biegaczy pozwoliła stworzyć sprzęt spełniający najbardziej rygorystyczne wymagania profesjonalistów.

compressport odzież biegowa

Limitowana edycja posiada specjalnie stworzony na tę okazję, unikalny nadruk Ice Flow. Powstał na bazie kultowego, spiralnego logo Compressport ma być symbolem szybkości, skupienia i determinacji. Jeśli odzież biegowa ma spełniać najwyższe standardy, musi też odpowiednio się prezentować!

Przykładem potwierdzającym najwyższą jakość i wsparcie podczas zawodów jest Aurelien Dunand-Pallaz, który w nowych spodenkach do biegania Trail 2-in-1 Short zwyciężył dwa ultramaratony - Hardrock 100 i Diagonale des Fous 2023. Produkt, o którym mowa, to połączenie obcisłych getrów wewnątrz i luźnych spodenek ze ściągaczem na pasie na zewnątrz. Dzięki przetestowaniu ich w wymagających warunkach i na długich dystansach można być pewnym, że są funkcjonalne, chronią przed podrażnieniami i dają pełen komfort użytkowania, dlatego zawodnik może w 100% skupić się wyłącznie na wyścigu. Innym, wartym uwagi produktem z serii Athlete Capsule 2024 jest plecak biegowy Ultrun S Pack Evo 10, który spełnia wszystkie wymagania dla sprzętu przeznaczonego na najtrudniejsze wyzwania. Ma 10 litrów pojemności, zawartość w nim umieszczona nie podskakuje, a mnogość dobrze dopasowanych kieszeni pozwala przechować niezbędne akcesoria i przedmioty osobiste podczas wysiłku. Istotnym wyróżnikiem jest również jego waga - plecak Compressport to zaledwie 117 g perfekcyjnego wsparcia na trasie!

Oba wspomniane powyżej produkty są w jasnym kolorze skutecznie odbijającym słońce. Zapobiega to przegrzewaniu, więc mogą być z powodzeniem stosowane także w upalne dni. Oprócz nich w kolekcji znajdują się również: koszulka biegowa Racing SS T-Shirt, koszulka do biegania Pro Racing Singlet, kamizelka biegowa Hurricane Windproof Vest, pas do biegania Free Belt Pro i czapka biegowa 5 Panel Cap.

Chcąc dorównać czołowym biegaczom, zacznij od perfekcyjnego wyposażenia w odzież i akcesoria do biegania z edycji Athlete Capsule! Compressport na nowo definiuje wyścigowego ducha, który wspiera sportowców w realizacji założonych celów. Dołącz do nich!

odzież biegowa compressport
pixel