2017-03-01

Otwarcie sezonu triathlonowego 2017 w TriCentre!

Serdecznie zapraszamy na Wielkie Świętro Triathlonu w TriCentre! 7 marca 2017 r. przygotujemy dla Was mnóstwo niespodzianek - konkursy, upominki, atrakcyjne rabaty, a przede wszystkim... spotkania ze sportowcami o godz. 18:00! Udało nam się zgromadzić profesjonalną ekipę, która wyjaśni Wam wiele spraw związanych z triathlonem, pływaniem oraz bieganiem. Gotowi na sportową dawkę MEGAemocji?

Nasze skromne progi odwiedzą znani i doświadczeni triathloniści - Kacper Adam i Filip Przymusiński. Obaj Panowie reprezentują najwyższy poziom na krajowym podwórku, dlatego możemy być pewni, że posiadana przez nich wiedza z pewnością posłuży każdemu, kto chce dowiedzieć się nieco więcej o tajnikach tych zmagań. Jak przygotować się do pierwszego startu? Jak wygląda niezbędnik triathlonisty? Jak poprawnie założyć piankę? O czym nie zapomnieć w strefie zmian? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedź uzyskacie podczas spotkania z zawodnikami w TriCentre.

O tym, jak udało się osiągnąć Mistrzostwo Polski (i rekord!) na 200 m stylem dowolnym, a także wiele innych medali i sukcesów w pływaniu opowie Kacper Majchrzak. Dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich wie, jak ważna w życiu sportowca jest odpowiednia suplementacja. O tym, jak wygląda kwestia przyjmowania używek przed oraz po treningu i zawodach dowiecie się z bardzo wiarygodnego źródła. W końcu tylko dzięki dobrej energii można wspiąć się na sam szczyt!

Aby biegacze nie czuli się pokrzywdzeni, przygotowaliśmy spotkanie z Marcinem Kęsym i Piotrem Tomczyk (blog "Za linią mety"). Panowie to prawdziwi profesjonaliści na amatorskim szlaku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu - poświadczonemu dobrymi rezultatami i licznymi nagrodami - przekażą Wam tajemną wiedzę na temat rozciągania i rozgrzewki, a także detali, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas wyścigu. Jeśli chcecie przechytrzyć rywali podczas kolejnego startu, postawcie na metody sprawdzone przez Marcina oraz Piotra. Coś nam się wydaje, że spokojnie można im zaufać...

Podczas spotkania z zawodnikami będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Aby było jeszcze ciekawiej, tego dnia przygotujemy dla Was konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, specjalne rabaty na zakupy w sklepie tego dnia, a także upominki dla każdego, kto przyjdzie posłuchać naszych sportowców. Nikt nie wyjdzie od nas z pustymi rękami ani z pustą głową - zadbamy o dawkę wiedzy popartą praktycznym podarunkiem. Widzimy się 7 marca w Poznaniu przy ul. Mylnej 25 lok.3. Obecność obowiązkowa!

Link do wydarzenia na FB - http://bit.ly/OtwarcieTriCentre

pixel