2017-03-23

Poznań Półmaraton - nadciągamy!

Takie wydarzenie sportowe w Poznaniu nie może odbyć się bez naszego udziału! W ten weekend kierunek jest tylko jeden - Półmaraton Poznański. Nasza firma powstała po to, by wspierać dążenia sportowców do osiągania jak najlepszych rezultatów, dlatego pojawimy się tam na EXPO, by przynieść biegaczom to, co najważniejsze - niezrównaną kompresję od Compressport i pełne energii oraz smaku paliwo Squeezy.

Kto z nami?


Nastawiamy się na Wasze rekordy i już jutro od samego rana będziemy w gotowości. Służymy wsparciem każdemu, kto podchodzi do poznańskiego wyścigu na poważnie i ma zamiar pokazać się jak z najlepszej strony na początku sezonu. Udowodnij rywalom, że dobrze przepracowałeś okres przygotowawczy i stać Cię na wymarzony rezultat. Jeśli czujesz, że jednak czegoś Ci brakuje do optymalnego przygotowania, wiesz, gdzie nas szukać! Sprawdź nasze stoisko pełne sprzętu, odzieży i akcesoriów Compressport oraz Squeezy i nie tylko. Z nami zdobędziesz nie tylko najlepsze wyposażenie, ale możesz również...

... wygrać konkurs!


Przy naszym stanowisku na EXPO będzie stała magiczna skrzynka. Chcesz zabawić się w mistrza bukmacherki? Wytypuj czas zwycięzcy tegorocznej edycji Półmaratonu Poznańskiego. 3 osoby, które będą najbliżej właściwego czasu, otrzymają od nas nagrody. Warto? Jeszcze jak! Już teraz pomyśl nad przewidzeniem przeszłości i zgłoś się ze swoim pomysłem jutro lub w sobotę. Do zobaczenia, sportowcy!
pixel