2020-04-27

Promocje na suplementy najlepszych marek!

Wracając do treningów z coraz większym obciążeniem, nie zapominaj o odpowiednim naładowaniu energią! Niezbędne produkty energetyczne wielu renomowanych marek możesz otrzymać taniej w TriCentre. W naszym sklepie biegowo-triathlonowym pojawiły się zarówno zniżki na konkretne produkty, jak i specjalne pakiety odżywek. Które paliwo jest dla Ciebie najlepsze? Sprawdź, co możesz nabyć w jeszcze lepszej cenie!

Odżywki i suplementy dla sportowców

Przez długi czas konsekwentnie rozwijaliśmy nasz asortyment, jeśli chodzi o suplementy dla biegaczy i triathlonistów. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak m.in. Squeezy, Power Bar, Enervit czy też Huma. Aby umilić sportowcom powrót do aktywności fizycznej, postanowiliśmy dostosować naszą ofertę odżywek dla tych, którzy lubią je kupować w niższej cenie. Są to zarówno promocje ze względu na krótszą datę żeli energetycznych Squeezy, jak i zestawy promocyjne na tzw. wielopaki. Chcąc zaopatrzyć się w niezbędne paliwo i przy okazji zaoszczędzić pieniądze, warto więc zakupić kilka produktów na zapas. Wspomniane żele, batony energetyczne oraz inne produkty pełne mocy znajdziesz w naszym dziale Suplementy bądź wybierając z listy poniżej markę, która od dawna wspiera Cię podczas treningów i zmagań.

Squeezy - kliknij TUTAJ.
Power Bar - kliknij TUTAJ.
Enervit - kliknij TUTAJ.
Huma - kliknij TUTAJ.

Bądź na bieżąco ze wszelkimi promocjami na www.tricentre.pl, których ostatnio z pewnością nie brakuje. Udanego powrotu do aktywności fizycznej i szybkiego wskoku na pełne obroty!

odżywki squeezy tricentre

pixel