MOVO TRAINING

( ilość produktów: 6 )

Zadbaj o komfort mięśni z masażerem marki MOVO TRAINING!

Profesjonalne wałki do automasażu mięśni nóg, pleców i ramion, różnego rodzaju rolki i inny specjalistyczny sprzęt dedykowany ćwiczeniom rozluźniającym, rozciągającym i wzmacniającym układ mięśniowy to podstawa oferty firmy MOVO Training. Korzystając z pośrednictwa sklepu tricentre.pl, możesz zaopatrzyć się w najnowsze wersje wysokiej klasy przyrządów do ćwiczeń rozluźniających i rozciągających MOVO Training, takich jak rollery, kule i ich zmodyfikowane wersje typu twinball.

To nowoczesny, wykonany z najlepszej jakości materiałów, a przez to niezwykle wytrzymały sprzęt, którym wspomożesz proces regeneracji mięśni i stawów obciążonych wyczerpującym treningiem wytrzymałościowym lub siłowym.

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep triathlonowy znajdziesz oryginalny sprzęt MOVO Training w różnych klasach twardości – wybór odpowiedniej klasy twardości zwiększa skuteczność automasażu wybranych grup mięśni ludzkiego ciała. Zapoznaj się ze szczegółową charakterystyką dostępnych produktów i zamów przyrząd o kształcie i poziomie twardości dostosowanym do własnych potrzeb.

pixel