SQUIRT

( ilość produktów: 1 )

Squirt – zadbaj o swój rower z produktami tej cenionej marki

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój jednoślad był sprawny w trakcie sezonu, nie zawiódł Cię nawet w trakcie dalszych podróży, a dodatkowo wytrzymał intensywną eksploatację, musisz o niego zadbać. Dobre smarowanie łańcucha to podstawa. Dostępne w naszej ofercie smary i oleje Squirt to klucz do profesjonalnego konserwowania jednośladu.

Holendrzy to specjaliści w dziedzinie rowerów. Z tego względu marka Squirt powstała właśnie w Holandii. Firma tworzy wyspecjalizowane smary takie jak olej do łańcucha, dzięki którym konserwacja metalowych i ruchomych elementów roweru nie jest skomplikowana i droga.

Dlaczego warto stosować olej do łańcucha?

Smary do łańcucha zwiększają jego odporność na wilgoć i oczyszczają go z drobin, które przyklejają się do jego powierzchni w trakcie jazdy. Dobrze nasmarowany łańcuch jest bardziej żywotny, lepiej reaguje na ruch kasety i nie zacina się i nie spada w trakcie jazdy.

Poza tym olej do łańcucha chroni go przed korozją i zużyciem. Konserwacja tego elementu przed i po sezonie to klucz do długowieczności i trwałości.

Oleje Squirt – skuteczność i trwałość w jednym

W naszym asortymencie posiadamy wyspecjalizowany olej do łańcucha marki Squirt o różnych parametrach, który pozwoli Ci skutecznie dbać o ten intensywnie użytkowany element wyposażenia jednośladu. Smary i oleje, które dla Ciebie mamy skutecznie usuwają kurz i brud, zapewniają cichą i skuteczną prace całego systemu napędowego w rowerze. Produkty firmy Squirt posiadają domieszkę wosku, a ich skład nie zostawia później tłustych i brudnych śladów na powierzchni jednośladów.

Jeżeli masz pytania dotyczące wykorzystania olejów i chciałbyś wiedzieć jak powinna przebiegać skuteczna konserwacja roweru – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na pewno wskażemy Ci najlepsze rozwiązania, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych elementów rowerowych, o tak samo wysokiej jakości jak smary Squirt.

pixel