2018-12-21

Arch Max już w TriCentre

W natłoku świątecznych obowiązków, jeszcze przed przyjemnym odpoczynkiem, wprowadziliśmy do naszego sklepu TriCentre kolejną markę dla biegaczy. Są to akcesoria hiszpańskiej marki Arch Max, a w szczególności pasy i kamizelki biegowe. Są to niezbędne elementy wyposażenia, dlatego mamy nadzieję, że najnowsza propozycja znajdzie uznanie w Twoich oczach! Nasz sklep biegowo-triathlonowy wciąż poszukuje rozwiązań mogących jeszcze bardziej kompleksowo zadbać o potrzeby zawodników. Mając na uwadze biegową część społeczności TriCentre, postanowiliśmy zaopatrzyć się w akcesoria, które są przydatne cały rok.

Pasy biegowe Arch Max


W asortymencie marki znajdziesz m.in. pasy biegowe w różnych wersjach - wszystko w zależności od modelu. Dla poszukujących podstawowego wsparcia znajdzie się pas do biegania z wewnętrznymi kieszonkami, w których zmieścisz niezbędne rzeczy na trening. Wypatrując innych produktów w ofercie, można dostrzec pasy z kieszonkami zapinanymi na zamek czy też miejscem na kijki. Sam wiesz najlepiej, który towar najlepiej odpowie Twoim potrzebom, dlatego warto zerknąć w kategorię pasy biegowe i wówczas znajdziesz coś właśnie dla siebie.

pas biegowy arch max

Kamizelki biegowe Arch Max


Gdy pas to z mało i szukasz miejsca, w którym schowasz, np. bidony lub flaski, zapoznaj się z naszymi kamizelkami. Występują zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej, dlatego ich odpowiednie wyprofilowanie będzie wsparciem dla biegacza i biegaczki. Kamizelki biegowe różnią się między sobą także rozmiarami. Wszystko zależy od tego, ile litrów płynów zabierasz ze sobą na trening bądź start. Przedział od 1,5 do aż 12 l pozwala wybrać optymalny produkt każdemu zawodnikowi. Sprawdź kategorię plecaki biegowe i zdecyduj, który kolor i rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy.

kamizelka biegowa arch max

Całą ofertę marki Arch Max znajdziesz TUTAJ.

pixel